Faturalarda 750 TL indirime başvurular mayıs sonuna kadar devam ediyor

QNB Finansbank, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödeyen müşterilere sağladığı yüksek miktarda destek için özel bir kampanya başlattı. Kampanya, 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Kampanya detayları için...

Yayınlanma:
Faturalarda 750 TL indirime başvurular mayıs sonuna kadar devam ediyor

QNB Finansbank, fatura ödeyenlere 750 TL destek sağlayacak kampanya başlattı

QNB Finansbank, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödeyenlere yönelik yüksek miktarda destek sağlayan bir kampanya başlattı. Kampanya 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek. İşte kampanya detayları...

Kampanya kapsamında, müşteriler QNB Finansbank üzerinden otomatik fatura ödemeleri kurduklarında 750 TL'ye kadar destek alabiliyorlar. Bu destek, ParaPuan olarak sağlanıyor ve artan fatura maliyetleriyle başa çıkmakta zorlananlara önemli bir maddi destek sunuyor.

Kampanyaya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için müşterilerin 31 Mayıs 2024 tarihine kadar QNB Mobil üzerinden uzaktan kayıt yapmaları gerekiyor. Kampanya süresince CardFinans ve QNB First kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden kurulan otomatik fatura ödeme talimatları ödüllendiriliyor. Her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 250 TL ParaPuan kazanılabilir ve toplamda 750 TL'ye kadar ödül alınabilir.

Kredi kartı talimatları için, fatura en az bir kez 30 Haziran 2024 tarihine kadar ödenmelidir ve talimatlar 30 Kasım 2024 tarihine kadar aktif olmalıdır. Ödüller, fatura ödendiği ayın son iş gününde 100 TL olarak ve 1-10 Temmuz 2024 tarihleri ​​arasında kalan 150 TL olarak kredi kartına yüklenecektir. Banka hesaplarına verilen talimatlar için, fatura 30 Haziran 2024 tarihine kadar ödenmelidir ve ödüller 1-10 Temmuz 2024 tarihleri ​​arasında CardFinans Cash kartına yüklenecektir.

Kampanya Detayları

Kampanya, yalnızca CardFinans ve QNB First kredi kartları ile QNB Finansbank vadesiz hesaplar üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir. Kazanılan ParaPuan'ların 25 gün içinde kullanılması gerekmekte olup, kullanılmayan puanlar bu süre sonunda iptal edilecektir. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve toplamda 750 TL'ye kadar ParaPuan kazanabilir. Bu kampanyaya dahil olan faturalar, diğer promosyonlarla birleştirilemez.