Denizbank'tan müşterilerine tek tuşla 25 bin TL faizsiz kredi imkanı

DenizBank, müşterilerine bayram öncesinde sevindirici bir kampanya sunuyor. Mobil bankacılık üzerinden tek tuşla faizsiz kredi imkanı ile hesaplara 25 bin TL'ye kadar kredi kullanma fırsatı sağlıyor.

Yayınlanma:
Denizbank'tan müşterilerine tek tuşla 25 bin TL faizsiz kredi imkanı

DenizBank, müşterilerine faizsiz kredi imkanı sunuyor

DenizBank, müşterilerini bayram öncesinde sevindirecek bir kampanya başlatarak mobil bankacılık üzerinden tek tuşla hesapta 25 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı sunuyor.

Banka, bayram öncesi müşterilerine özel olarak hazırladığı yeni kampanya ile dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında, mobil bankacılık üzerinden DenizBank müşterisi olanlar faizsiz kredi kullanma şansı elde ediyorlar.

DenizBank'ın yeni kampanyasıyla ilgili detaylar ve şartlar şöyle; Kampanyadan 6 Mayıs - 6 Haziran 2024 tarihleri arasında, MobilDeniz uygulamasını indirip Müşteri Ol butonuna tıklayarak uzaktan DenizBank müşterisi olanlar faydalanabilirler.

Kampanya kapsamında, 15.000 TL'ye kadar faizsiz Taksitli Nakit ve 10.000 TL'ye varan %0 faizli kredi fırsatı sunulmaktadır. Ancak, bu avantajlardan yararlanmak için hayat sigortası yaptırmak gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için MobilDeniz uygulamasını indirerek Müşteri Ol butonuna tıklamak yeterlidir. Ardından, kampanya süresi boyunca MobilDeniz uygulaması üzerinden avantajlı kredi oranları ile kredi kullanılabilir.

Kampanyadan ilk kez faydalanan müşteriler, 1 ay boyunca bu avantajlardan yararlanabilirler. Ancak, kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı ise 10.000 TL'dir.

DenizBank'ın bu kampanyası, müşterilerine bayram öncesi büyük bir finansal avantaj sunuyor. Faizsiz kredi imkanıyla, nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak artık daha kolay ve avantajlı!