Deniz Akkaya: Kızıma cinsel içerikli sorular soruldu

Ünlü manken Deniz Akkaya, ailesiyle ilgili açıklamalarına devam ederek teyzesinin kızıyla yaşadığı olayı anlattı. Açıklamalarıyla olay olan Akkaya, sosyal medyada gündem oldu.

Yayınlanma:
Deniz Akkaya: Kızıma cinsel içerikli sorular soruldu

Deniz Akkaya'nın Açıklamalarıyla Gündem Olan Olay

Efe Önbilgin'in kızıyla ilgili yaptığı açıklamalarla magazin dünyasında bomba etkisi yaratan Deniz Akkaya, iddialarını sürdürmeye devam ediyor.

Eski model Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı A.Ö.'nün kendisine saldırdığını ve balkona kilitlediğini iddia etmişti, bu olay da büyük yankı uyandırmıştı.

Akkaya, ailesi ve eski eşi hakkında da yeni iddialarda bulunarak, Teyzem kızımı boğmaya çalıştı dedi.

Özellikle ailesinden ve yakın çevresinden de şikayetçi olan Deniz Akkaya, Artık semer vurulan bir eşek olmayacağım diyerek yaşadığı problemleri dile getirdi.

Özellikle teyzesini hedef alan Akkaya, şunları söyledi:

Özellikle teyzemi hedef almalıyım. Annem vefat ettikten sonra teyzem babamla yaşamaya başladı. Teyzem daha önce de bizimle birlikte yaşıyordu ve genellikle bize şiddet uygulayarak büyüttü. Teyzemin nörolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.

Hastalıkla baş etmek zorunda, her gün hastaneye gidiyor. Geceleri bağırarak uyanırdı. Teyzem, kızımı iki kez boğmaya teşebbüs etti. Kızım, dedesine gitmek istiyor çünkü evde kötü muamelelerle karşılaşıyor.

Teyzem, kızıma şiddet uyguladığı için ve bunu aile büyüklerimize doğru bir şekilde ifade edemediğimiz için yaklaşık iki ay önce tehdit mektubu gönderdim. Elimizde kamera kayıtları da var. Kızıma garip sorular da sormuşlar.

Ben asla kızıma 'erkek arkadaşın var mı, erkeklerle gizlice buluşuyor musun' gibi sorular sormam. Sürekli cinsellikle ilgili sorular yöneltmişler. Bu konular basına yansımadan size bilgi vermek istedim.