Jose Mourinho'dan Transferle İlgili Flaş Açıklama

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Jose Mourinho, transfer gündemine yönelik açıklamalarda bulundu ve idman öncesi medya ile konuştu.

Yayınlanma:
Jose Mourinho'dan Transferle İlgili Flaş Açıklama

Fenerbahçe'de Jose Mourinho Transfer ve Milli Takım Açıklamaları

Fenerbahçe'de yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Jose Mourinho, milli takımdan dönen oyuncular ve transfer gündemi hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Mourinho'nun açıklamaları;

Kendimi çok mutlu ve motive hissediyorum. Hiç olmadığım kadar motive hissediyorum kendimi. Çalışmalarımıza takımın yarısıyla başlayabildik sadece kolay değil. 2 hafta içerisinde de Şampiyonlar Ligi ön elemesi başlayacak. Biz elimizdeki oyuncularla çalışmamızı en iyi şekilde sürdürüyoruz.

Kariyerimdeki her çalıştığım kulüp benim için meydan okumaydı. Sorumluluklarımı biliyorum. Çok iyi bir şekilde karşılandım burada. Kulübün şartları çok iyi. Sportif direktörümüz çok iyi. Hedefimiz 35 milyon Fenerbahçe taraftarına özledikleri mutlulukları vermek.

Başkanımız yaklaşımı konusunda mesajını direkt bir şekilde verdi. Kulübün gelişmesini istiyor. Kulübün gelişmesi demek en iyi oyuncularımızı satmamak demek. Bu konuda net mesajını verdi.

Benim için şu anda en öncelikli durum oyuncuların takımlarına geri dönmesi. Bugün Livakovic ve Szymanski ilk antrenmanlarına çıkacak. Çağlar Söyüncü ilk topla antrenmana çıkacak. Tadic çarşamba günü dönüyor. Biz transfer pazarında neler istediğimizi biliyoruz. İlk oynayacak olduğumuz Lugano maçında en iyi durumumuzda olmayacağız ama evimizde oynayacağımız ikinci maçta taraftarımız tribünleri dolduracaktır.