Ünlü isimlerden tepkiler: 'Filenin Sultanları mı, Çilenin Sultanları mı?'

Türk Hava Yolları'nın Filenin Sultanları'nı ABD'ye ekonomi sınıfında göndermesine ünlü isimlerden tepki geldi. Şahan Gökbakar Çilenin Sultanları derken Demet Evgar ise Yazıklar olsun dedi.

Yayınlanma:
Ünlü isimlerden tepkiler: 'Filenin Sultanları mı, Çilenin Sultanları mı?'

Ünlüler, THY'nin Filenin Sultanları'nı ABD'ye Economy Class'ta Göndermesine Tepki Gösterdi

Ünlüler, Türk Hava Yolları'nın Filenin Sultanları'nı ABD'ye tarifeli uçakla ekonomi sınıfında göndermesine ateş püskürdü. Şahan Gökbakar Çilenin Sultanları derken Demet Evgar da Yazıklar olsun dedi.

Geçtiğimiz aylarda Avrupa Şampiyonu olan Filenin Sultanları, tarifeli-aktarmalı uçakla yurda dönerken A Milli Erkek Futbol Takımı'nın Ermenistan maçına özel uçakla gitmesi tartışma yaratmıştı.

Filenin Sultanları bu sefer de 13 saatlik ABD uçuşuna Türk Hava Yolları (THY) ile tarifeli uçakla ve ekonomi sınıfında uçtu. Oyuncuların tepki gösterdiği duruma ünlü isimlerden de peş peşe yorumlar geldi.

13 saatlik uçuşu ekonomi sınıfından yapmalarına tepki gösteren Ebrar Karakurt 13 saatlik Amerika yolculuğumuza economy bölümünde başlamış bulunmaktayız. Çok teşekkürler @turkishairlines. Başka takımlar için özel uçak tahsis etmeye devam bize gelince ekonomi dedi. Karakurt'un paylaşımı kısa sürede gündem olurken ünlü isimlerden de tepkiler gecikmedi.

Bu yaptığınız benim gücüme gitti ya. İşte marka değerleriniz, öncelikleriniz, kim olduğunuz bir kez daha ortaya çıkmış oldu iyi oldu. Umarım biraz utanmanız vardır da bu güzelim kızların sağında solunda logomuz varsa kaldırırsınız.

Hakikaten neden? Bizi başarıdan başarıya, gururdan gurura uçuran milli takımımız için uygun görülen bu mu?

Yazıklar olsun. Bizleri her sektörde kadın, erkek arasındaki orantısız hak ve özgürlüklerle mücadele etmek zorunda bırakan bu düzene yazıklar olsun.

Çilenin Sultanları. Şu takıma business bileti çok mu gördünüz? Amerika'ya 13 saat ekonomi uçurulur mu bu kızlar? Nasıl bir federasyonsunuz?

Bu nasıl olabilir ya bir de bu ilk defa da yaşanmıyor? Azıcık utanır mısınız bilmem.

Yazıklar olsun

Peki ama neden bu haksızlık?

Pes artık

Kaynak: haberler.com