Pınar Eliçe ve Oğlu Deniz, Nişantaşı'nda Objektiflere Takıldı

Müzik kariyerine geri dönen Pınar Eliçe, oğlu Deniz ile Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Eliçe, çocuklarıyla gurur duyduğunu ve onlardan aldığı destekle kendini güçlü hissettiğini belirtti.

Yayınlanma:
Pınar Eliçe ve Oğlu Deniz, Nişantaşı'nda Objektiflere Takıldı

Oğlunun iş hayatında olduğunu söyleyen şarkıcı, "Oğlum inşaat ve enerji işinde, kızım son sınıfta avukat olacak. Oğlum iş insanı, kızım avukat. Sırtım yere gelmez. Çocuklarımla gurur duyuyorum. Annelerin ilk ve son aşkı oğullarıdır" dedi.

Çocuklarına popüler olduğunu söylemediğini belirten Eliçe, "Çocuklara hiçbir zaman sanatçı kimliğimi koymadım. Ortaokula başlayınca çocuklarımın arkadaşları onlara benim ünlü olduğunu söylemiş.

Çocuklarım daha sonra Google'a bakınca, 'Anne sen ne kadar meşhurmuşsun' demişlerdi. 3-4 yıl öncesine kadar aktif değildim. Geçen ödül töreninde ise, 'Anne sen ne kadar önemli iş yapıyormuşsun' dediler" diye konuştu.

Şarkıcı, "Gelin adayı olur mu sanat camiasında?" sorusuna, "Kimi isterse başımın tacı... Sanatçı ve manken olabilir. Onun tercihi. Nasıl mutluysa" yanıtını verdi. Çalışmalarından bahseden Pınar Eliçe, "Almanya'dan geldim. Ayın 26'sında Kıbrıs'tayım.

Ondan sonra festivaller başlıyor. Yeni şarkıma klip çekeceğim. Çalışmaya devam. Yakında televizyon da güzel bir programa başlıyorum" açıklamasını yaptı.