Belediye başkanından milli maç izlerken bisikleti çalınan Ömer'e jest

Çekmeköy Doğa Parkı'nda milli maç izlerken bisikleti çalınan 12 yaşındaki Ömer'e, Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez tarafından yeni bir bisiklet hediye edildi.

Yayınlanma:
Belediye başkanından milli maç izlerken bisikleti çalınan Ömer'e jest

Çekmeköy Belediye Başkanı Ömer'e Bisiklet Hediye Etti

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Doğa Park’ta milli maçı izlerken bisikleti çalınan 12 yaşındaki Ömer’e bisiklet hediye etti. Başkan Çerkez’in sürprizini ve notunu gören Ömer duygu dolu anlar yaşadı.

12 yaşındaki Ömer, Doğa Park’ta kurulan dev ekranda A Milli Takım’ın Hollanda ile karşılaştığı müsabakayı bisikleti ile izlemeye gitti. Milli takımın yenilmesi sonrası bisikletine binerek evine dönmek isteyen Ömer, bisikletini bıraktığı yerde göremedi. Göz yaşlarına hakim olamayan Ömer’in üzüntüsünü sosyal medya üzerinden Başkan Çerkez’e ileten anne Aslıhan Yılmaz, talep sonrası belediye ekiplerinin Ömer’e çalınan bisikletinin yerine yeni bir bisiklet hediye etmesiyle büyük sevinç yaşadı.

Başkan Çerkez’in talimatı sonrası anne Aslıhan Yılmaz ile iletişime geçen belediye ekipleri, Ömer’e hediyesini çalındığı yerde sürpriz bir şekilde teslim edeceklerini belirtti. Annesinin bisikletine 'Bir de beraber bakalım' diyerek parka getirmesi sonrası bisiklet hediyesi ile karşılaşan Ömer, yeni bisikletini gördüğü anda heyecanını saklayamadı. Başkan Çerkez’in kendisi için yazdığı notu okuyunca küçük çocuk duygu dolu anlar yaşadı.