Garanti BBVA'dan müşterilere özel kampanya: 3000 TL hediye

Garanti Bankası, yarına kadar devam edecek kampanyada müşterilerine 3000 TL hediye edecek. Başvurusu onaylanan her müşteriye ilk 1000 TL için 1000 TL, sonraki her 1000 TL için ise 500 TL verilecek. Kampanya detaylarına Garanti BBVA şubesine gitmeye gerek olmadan kredi kartı başvurusu yaparak ulaşılabilecek.

Yayınlanma:
Garanti BBVA'dan müşterilere özel kampanya: 3000 TL hediye

Garanti Bankası Müşterilerine Son Dakika Duyurusu: 3000 TL Hediye!

Garanti Bankası’ndan müşterilerine son dakika duyurusu geldi. Banka, yarına kadar kampanyasına katılım sağlayanlara 3000 TL hediye edecek. Yarın saat 23.59’da sona erecek kampanyanın detayları bildirildi.

Garanti BBVA şubesine gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olanlar kredi kartı başvurusu yapmasının ardından başvurusunun onaylanmasıyla birlikte ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanılacak. Kampanyanın 31 Mayıs’ta sona ereceği kaydedildi.

GARANTİ BBVA KAMPANYASININ DETAYLARI

1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 30 Haziran’a kadar yapacakları ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 4 Temmuz– 4 Ağustos 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 5 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 3000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri,bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.