Yıldız Nasıl Satın Alınır?

Yıldız Nasıl Satın Alınır?

Yıldız Satın Almak, artık sevdiklerinizi özel günlerde ya da normal zamanlarda hediye alarak mutlu etmenin birçok farklı seçeneği vardır.

Yıldız Satın Almak, artık sevdiklerinizi özel günlerde ya da normal zamanlarda hediye alarak mutlu etmenin birçok farklı seçeneği vardır. Hep aynı şeyleri almaktan sıkılan, çeşitli alışveriş seçeneklerinde kaybolanlar için yıldız satın almak fikri oldukça parlak ve sıra dışı yeni bir fikir olarak karşımıza çıkmaktadır. Yıldız satın almak fikri hem sonsuzluğu hem de uçsuz bucaksızlığı temsil eder. Bir yıldız satın alıp, ona isim vererek sevdiklerinizi eşsiz hissettirmeniz artık mümkün.

Satın Alınan Yıldıza Nasıl İsim Verilir?

Yıldız satın aldığınızda ona isim vermek mümkündür. Bir sipariş formu aracılığıyla aldığınız yıldıza kolayca isim verebilirsiniz. Bunun için aldığınız yıldıza bir isim ve yıldız tarihi seçmek yeterlidir.

Yıldız İsmi Nasıl Verilir?

Yıldızınıza isim verirken kimin için aldıysanız onun ismini verebilir ya da istediğiniz herhangi bir şekilde isimlendirebilirsiniz. Yıldızınıza verdiğiniz ismin benzersiz olması gerekmek çünkü her yıldızın kendine ait bir yıldız kodu vardır. Yani sizin seçtiğiniz isimde başka bir yıldız da olabilir ama bu bir karışıklık yaratmayacaktır. Yıldızınıza verebileceğiniz isim en fazla 20 karakterden oluşmalıdır. Eğer isimlendirirken bir hata yapar ya da daha sonra fikrinizi değiştirmek isterseniz hediyenizi göndermeden önce güncelleme yapabilirsiniz.

Yıldız Tarihi Nasıl Belirlenir?

Satın aldığınız yıldız için seçeceğiniz yıldız tarihi sizin için anlam ifade eden geçmişten veya gelecekten bir tarih olabilir. Bu yıldızı bahşedeceğiniz kişinin doğum tarihi ya da partneriniz ise tanıştığınız gün, herhangi bir yıl dönümü tarihi olabilir. Yıldız tarihi belirlemek için bir sınırlama yoktur. Sizin için anlam ifade eden herhangi bir tarihi seçebilirsiniz.

Yıldız Nasıl Satın Alınır? Detaylar

Yıldız satın almak hediyesinden söz ederken aslında teknik açıdan bir yıldız satın almıyor, bir yıldıza isim vermiş oluyorsunuz. Öncelikle yıldız hediyesi satın almak için Online Star Register'e kayıt olmak gerekir. Daha sonrasında bir yıldız seçip hediye paketi satın alarak, satın aldığınız yıldız için bir isim ve tarih seçeceksiniz. Böylelikle özel bir yıldıza ve OSR'de Harika Bir Milyon Yıldız projesine de dahil olmaya hak kazanacaksınız. İsim verdiğiniz yıldızı sevdiğiniz kişiye bahşederek bir yıldızı sizin için anlamlı kılacaksınız.