Yeşilçam'dan Lale Belkıs Yaptırdığı Kürtajlar Hakkında Konuştu! Neden Çocuk Sahibi Olmadı?

Yeşilçam'dan Lale Belkıs Yaptırdığı Kürtajlar Hakkında Konuştu! Neden Çocuk Sahibi Olmadı?

Yeşilçam'ın ünlü manken ve oyuncusu olan Lale Belkıs, gençliğinde çok çapkın bir kadın olduğundan bahsetti. 10 defa kürtaj yaptığı iddiasına açıklık getiren ünlü isim, zamanında Yalçın Otağ'dan çocuk yapmaya çalıştığından bahsetti.

Eski Yeşilçam oyuncusu Lale Belkıs, hakkında çıkan iddialara ve geçmişte yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Kendisinin daha önce belirttiği 10 defa kürtaj yaptığı ve çocuk istemediği açıklamaları hakkında konuştu.

Lale Belkıs UçanKuş TV'ye katıldı ve kendisine sorulan sorulara cevap verdi. Bu zamana kadar kaç defa kürtaj yaptırdığı merak konusu olurken, söylenenlerin aksine daha farklı bir durum olduğu ortaya çıktı.

10 Değil 4 Defa Kürtaj Yaptırmış

Lale Belkıs, geçmişte yaptığı açıklamaları yalanladı. Başarılı oyuncu ve model Belkıs'ın daha önce 4 defa kürtaj yaptırdığını ve çocuk sahip olmak isteyip olamadığını belirtti. Çok çocuklu bir aileden yetiştiğini ve kardeşlerinin çoluk çocuğa karışmasından sonra çocuk yapmayı hayatta istemediğini de ekledi. O günden sonra zamanla fikirlerinin değiştiğini ve eşi Yalçın Otağ ile çocuk yapmaya karar verdiğini açıkladı.

Çocuk Yapma Denemeleri Başarısız Oldu

Ancak Yalçın Otağ'dan çocuk istemesine rağmen birkaç defa düşük yaptı. Bu da medyada yanlış lanse edildi. Fazla kürtaj yaptırdığına yönelik iddialara bu şekilde yanıt verirken, çocuk yapmayı denediğinin altını çizdi. 40 senelik eşi Yalçın Otağ ile güzel bir birliktelik yaşadıklarını da belirtti.

Lale Belkıs Geçmişte Çapkınmış

Dobra konuşmayı seven ve bu yüzden oldukça ilgi çeken açıklamalarda bulunan Lale Belkıs, geçmiş zamanda çok çapkın olduğunu ve çocuk yapmaya sıcak bakmadığını söyledi. Şu an 82 yaşında olan ünlü manken, geçmişte oynadığı televizyon dizileri ve yer aldığı modelliklerle biliniyor.

Birkaç sene evvel televizyon kanallarına vermiş olduğu röpörtajda defalarca kürtaj yaptırdığı ve çocuk yapmayı hiç istemediği açıklamalarını da yalanlamış oldu. Bu zamana kadar onlarca dizide yer aldı ve Ateş Böceği ile tanınan Yalçın Otağ ile hayatını birleştirdi. 40 seneyi aşkın bir evliliğin ardından Yalçın Otağ, 2014 yılında hayatını kaybetti. Gerçekten yıl bakımından ömrünün önemli kısmını Yalçın Otağ ile geçirmiş olan Lale Belkıs, rahmetli eşinden Yalçıncığım şeklinde bahsediyor. Aralarındaki samimi ilişkilerini ve Yeşilçam'a yakışır mutlu birlikteliklerini paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmediler. 

O zamanlardan beri tavırlarında, dobralığında ve karakterinde en ufak değişim olmayan Yeşilçam'ın incisi haline gelen Lale Belkıs, yaptığı açıklamalarla tekrardan magazin gündemine oturmayı başardı. Şu sıralar aktif olarak bir yerde rol almayan ünlü isim, emekliliğin tadını çıkartıyor. Bazı zamanlar röpörtajlar vererek adından tekrar söz ettiriyor. 

Lale Belkıs Yeni Bir Projede Yer Alacak mı?

Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan Lale Belkıs'ın önümüzdeki zamanlarda herhangi bir dizi veya film projesinde yer alacağına ilişkin açıklama yapılmadı. Özellikle virüsün hakim olduğu bu günlerde yeni bir projeye katılmayı düşünmüyor olabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.