Trt 1 De Başlayacak Olan Bir Zamanlar Kıbrıs Perşembe Günü Yayınlanacak Dizileri Tahtından İndirecek!

Trt 1 De Başlayacak Olan Bir Zamanlar Kıbrıs Perşembe Günü Yayınlanacak Dizileri Tahtından İndirecek!

TRT 1 ekranlarında 1 Nisan günü yayınlanan olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ekranda o gün yayınlanan dizileri tahtından indireceğe benziyor. Sezonun en başarılı yapımları arasında olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında 3 sezondur

TRT 1 ekranlarında 1 Nisan günü yayınlanan olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ekranda o gün yayınlanan dizileri tahtından indireceğe benziyor. Sezonun en başarılı yapımları arasında olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında 3 sezondur Perşembe akşamları fırtınalar estirmektedir. Dizinin yayınlandığı Perşembe gününde oluşan hayran kitlesi ve kemikleşen bir izleyici kitlesi vardır. Kuşkusuz müthiş bir dizi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayran kitlesi o kadar büyük ki her hafta dizinin yayınlanma saatini iple çekmektedir.

screenshot-47.jpg

Dizinin başrollerimde oynayan Vahide Perçin ve Uğur Güneş’ in ayrılmasının ardından Esra Dermancıoğlu’ nunda ayrılmasıyla dizinin hikayesi öyle güzel bir şekilde yol alıyor ki dizinin en önemli karakterleri ayrılsa bile o heyecan yerini hiç kaybetmemiş şekilde yeni bölümlerini izleyiciler her hafta merakla takip etmektedir.

screenshot-48.jpg

Geçen sezon yayına giren Mucize Doktor dizisinin müthiş çıkışıyla reytinglerde ikinci sıralara düşmüştü ancak bu sezon Mucize Doktor’ a ilgi azalınca Perşembe gecesinin yıldız ismi her zaman ki gibi Bir Zamanlar Çukurova dizisi olmuştur. Yayınlandığı gün reytinglerin birinci sırasını kimseye kaptırmamıştır.  TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi 1 Nisan Perşembe akşamıyla Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi bakalım rakip dizisi olan ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’ yı  yerinden edecek kadar iddialı bir dizi projesi mi?  Bu sezonda bir çok iddialı yapımları üst üste getiren TRT 1 bakalım bu yapımıyla da yüzü gülecek mi ? İddialı proje Kanal Perşembe gününü gözüne kestirdi.

screenshot-46.jpg

TRT 1 ekranlarında yayınlanan pazartesi günü Uyanış Büyük Selçuklu ile Salı akşamları Masumlar Apartmanı , Perşembe gününü ise Bir Zamanlar Kıbrıs, Cuma akşamlarının yıldızı Gönül Dağı , Pazar akşamları ise Teşkilat dizileri ile 5 önemli dizi projesini yayınlayan TRT 1 şimdi de Perşembe akşamı içinse Bir Zamanlar Kıbrıs’ ı reyting 1lik koltuğuna oturttura bilecek mi? 1 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan dizi aynı gün yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova ile reyting de kapışacak.... Perşembe günü yayınlanan diziler için artık reytingleri elde etmek hiç kolay olmayacaktır.  Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor ve show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi şimdiden Perşembe gecesi reyting savaşından nasıl etkileneceği merak konusu haline geldi.

 

TRT 1 de yayınlanacak olan Bir Zaman Kıbrıs dizisi 1963ve 1974 seneleri arasında Kıbrıs Türk vatandaşlarının yaşadıkları zulümleri ekrana yansıtılacaktır. 20.07.1974’ te yapılan Kıbrıs Barış Harekatı’ na kadar olan zamanda halkın yaşadığı zulmü ve acıları izleyici ile buluşturacak ekranlarda hem gözyaşı döktürecek hemde can acıtacak bir proje ile televizyona gelecektir.