Teb Bankası Sitesinde Duyurdu! Okuyan Gözlerine İnanamadı!

Teb Bankası Sitesinde Duyurdu! Okuyan Gözlerine İnanamadı!

TEB’in avantajlı dünyası artık hepimiz tarafından açık bir şekilde fark ediliyor. Piyasanın klişe kampanyalarının çok dışında birçok kampanya yapan ve müşterileri oldukça memnun eden banka bu alışkanlığını devam ettirerek bir yenisini daha ekledi.

TEB’in avantajlı dünyası artık hepimiz tarafından açık bir şekilde fark ediliyor. Piyasanın klişe kampanyalarının çok dışında birçok kampanya yapan ve müşterileri oldukça memnun eden banka bu alışkanlığını devam ettirerek bir yenisini daha ekledi.  7/24 kredi başvurusu yapılabilen banka İhtiyaç kredisinde oldukça büyük bir kampanya başlattı.

İsterseniz size en yakın bulunmakta olan TEB şubemize giderek kredinizi alabilir veya talep etmeniz durumunda kredinizi şubeye gitmenize gerek bulunmadan kullanmak ve ayrıca detaylı bilgi almak üzere başvuru kanallarını inceleyebilirsiniz.

Kullanmış bulunduğunuz ihtiyaç kredisi faizi, piyasada bulunmakta olan  faiz oranı değişikliklerinden kesinlikle etkilenmez ve bununla birlikte ayrıca kredi vadesi süresince sabit kalmaktadır.

Faizler Arttı Teb Sabit Kaldı

screenshot-6.jpg

Bankanın müşterilerine yıllardan bu yana sunmuş olduğu en önemli farklılık olarak faizlerin artması durumunda bile ödenen taksitlerin ve kredi faizlerinin sabit kalması hususu aynı şekilde devam etmektedir. Dünya genelinde veya ülkemizde ekonomik olarak ne gibi bir gelişme olursa olsun kredinizin şartlarında bir değişiklik olmamaktadır.

Herkese Ayrı Faiz Oranları

Standart ihtiyaç kredisi ürünüdür.

3 – 36 ay vadelerde kredi kullanılabilir.

3 ay erteleme tüm kredi seçeneklerinde kullanılmaktadır.

Faiz ve vade müşteri özelliği çerçevesinde Findeks notuna ile değişiklik gösterebilir.

screenshot-9.jpg

TEB Müşterisi olmanız durumunda ; CEPTETEB İnternet Bankacılığı, Mobil Uygulama ve aynı zamanda teb.com.tr'den kolayca başvuru yapılabilmektedir, onaylandığı zaman hemen kullanabilirsiniz. TEB Müşterisi olmamanız durumunda ise; teb.com.tr’den kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandığı zaman; size en yakın bulunmakta olanTEB Şubesi’ni ziyaret etmek suretiyle evraklarınızı imzalamanın akabinde kredinizi alabilirsiniz. Faiz ve vade müşteri özelinde kredi puanına göre değişiklik gösteren bir durumdur.

TEB piyasa şartlarına göre kampanya şartlarında değişiklik yapabilir.

screenshot-8.jpg

TEB onaylanmış bulunan kredinin kullanımı ile ilgili son kararı verme, kefil ve aynı zamanda ek belge talep etme, faiz oranını değiştirme gibi haklara sahiptir.

Findeks notu çerçevesinde değişen faiz seviyelerinde kullanılabilir.

Bankalar arasında son zamanlarda oldukça farklı ve değişik faiz oranları ile rekabet yapıldığı gözlemlenmektedir. Kredi noktasında notunuzun yüksek olması durumunda Teb sizlere neredeyse piyasanın en cazip kredisini sunmaktadır. Bu sebeple her kişiye uygulanmakta olan kredi faizi farklı uygulanmaktadır.