Öldü Zannedilip Morga Kaldırılan Adam Otopside Canlandı!

Öldü Zannedilip Morga Kaldırılan Adam Otopside Canlandı!

Akıllara durgunluk veren olay Hindistan’da meydana geldi.27 yaşındaki genç adam motosikletiyle trafikte seyir halindeyken kaza geçirdi, hastaneye kaldırılan genç adamın hayatını kaybettiği ifade edildi ve morga gönderildi. Genç adam otopside canlandı.

Hindistan’da Mahalingur kasabasında otopsi sırasında canlanan adam konuşuluyor. 27 yaşındaki genç adam motosikletle kaza geçirdi, ağır yaralanan genç tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

morgda-telefonu-caldi-arayan-katili-cikti-h1483459591-c04a17.jpg

Otopside Canlandı

Durumu ağır olan genç bir süre solunum cihazına bağlandı. Doktorlar daha sonrasında genç adamın öldüğünü rapor ederek morga kaldırılmasını istedi. Adli tıp uzmanları otopsi için masaya yatırdığında, ekipleri şaşkın eden olay gerçekleşti. Öldü diyerek otopsiye yatırılan adam canlandı ve masadan kalktı.

Doktorları Dava Edecek

Yerel medyanın aktardığı haberlere göre genç adamın hastaneyi sorumsuz davranışlarından dolayı dava edeceği belirtildi. Genç adamın sağlık durumunun da normale döndüğü ifade edildi. Genç adama ölü raporu verilmesinin arkasında organ kaçakçılığının olmasından şüpheleniliyor.

morg.jpg