Korona Virüsüne Yakalanmıştı Tolgahan Sayışman’dan Kötü Haber

Korona Virüsüne Yakalanmıştı Tolgahan Sayışman’dan Kötü Haber

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman Covid-19 virüsüne yakalanan oyuncu hastalığı yüzünden hastaneye kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan yakışıklı oyuncu hastane de tedavi altına alındı. Bu durumun altından yakışıklı oyuncu

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman Covid-19 virüsüne yakalanan  oyuncu hastalığı yüzünden hastaneye kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan yakışıklı oyuncu hastane de tedavi altına alındı. Bu durumun altından yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman' ın sağlık durumu magazin gündeminin merak konusu haline geldi. Son olarak Şeref Sözü ve Şampiyon gibi dizi projesinde yer alan Sayışman Elveda Rumeli dizisinde Mustafa karakteri ile televizyon ekranlarında başarıyı elde etti. Tolgahan Sayışman' ın hastalığı ve özel hayatı ile merak edilenler;

Covid-19 virüsüne yakalanan oyuncu Tolgahan Sayışman’ ın  yakalandığı hastalık sonrası sağlık durumu merak konusu oldu. İkinci defa babalık heyecanı yaşayacak olan yakışıklı oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “ yakalandığı virüs sebebiyle tedavimi hastanede tedavimi sürdürme kararı aldık. Bu virüs sebebiyle herkesi dikkatli olmaya davet ediyorum” şeklinde açıklama yaptı. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman durumu için henüz hastaneden bir açıklama yapılmadı.

Tolgahan Sayışman kimdir?

screenshot-28.jpg

1981 İstanbul doğumlu olan Tolgahan Sayışman Kadıköy İntaş Lisesi mezunu ve Doğuş Üniversitesi işletme mezunu dur. Güney Kore de gerçekleşen erkek güzellik yarışması 2005 yılında Manhunt İnternational’ da dünya birincisi olmuştur. İlk dizisi Kanal D yayınlanan Esir kalpler de yer alan oyuncu daha sonra top model de sunuculuk yapmıştır. Dizi projelerine yer veren oyuncu Maçolar, Dicle, Hepsi 1 ve Acemi Cadı gibi dizilerde yer aldı. Sinema film olan Aşk Tutulması adlı projeyi Fahriye Evcen ile  başrolü paylaştı. İzlenme rekoru kıran ATV kanalında yayınlanan Elveda Rumeli dizisinde Mustafa rolünde ekran karşısına çıktı. Ardında sinema filmi olan Aşk Geliyorum Demez adlı projede Bergüzar Korel ile başrolde oynadı. Kanal D de yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde konuk oyuncu olarak katıldı. Bir başka proje olan  ilk etapta Show TV de yayınlan ve sonradan FOX TV ekranlarına geçen Lale Devri dizisinde Çınar karakteri dizisinde başrol de oynadı. Saadet Işıl Aksoy ile paylaştığı film projesi olan ‘Sürgün' adlı filmde oynadı.

screenshot-29.jpg

Show TV ekranlarında Amine Gülse ile oynayan Asla Vazgeçmem adlı dizi projesinde Yiğit karakteriyle ekran karşısına çıktı. Star TV ekranlarında Siyah İnci dizi projesiyle  Hande Erçel ile başrolü paylaştı. 13 Şubat 2017 tarihinde Almeda Abazi ile Los Angeles  de bir otel de evlendi ve çiftin Efehan adın verdikleri bir oğluları var.