İnsanın Şifresi Nasıl Hesaplanır? Numeroloji İle Şifrenizi Öğrenin!

İnsanın Şifresi Nasıl Hesaplanır? Numeroloji İle Şifrenizi Öğrenin!

Evren büyük bir sistem içerisinde bir düzenle hareket ediyor. Evrende tahmin edilemeyecek kadar büyük bir matematiksel sistem bulunmaktadır.

Dünyanın güneş etrafındaki dönüşünün hızı, mevsimlerin birbirini takip etmesi, yemek hazırlarken her malzemenin belli bir ölçüde kullanılması, kar tanelerinin birbirinden farklı olması ve sevdiğiniz şarkının notaları. Bunlar ve daha sayısız örnek kainatın matematiksel ve rakamsal bir düzlem içerisinde olduğunu göstermektedir.

01211-750x375.jpg

Doğuştan İtibaren Sahip Olunan Özel Şifre Nedir?

Kainatta her şey bir düzenin içerisindedir ve bunlar matematikle ölçülebilir, kanıtlanabilir şeylerdir. İnsan şifresinin belirlenmesinde kullanılan araçlar ise rakamlar, anlamları ve enerjileridir. Doğan tüm canlılar doğduğunun günün enerjisini alarak dünyaya gelmektedir. Şifreniz doğduğunuz günle belirlenmektedir.

Doğum tarihinde yer alan rakamların anlamları ve enerjileri yorumlanarak insan kişiliğini ölçümle sistemi oluşturulmaktadır. Bundan dolayı her bireyin şifresi kendisine özeldir ve karakteristik özelliklere sahiptir.

Milyarlarca insan milyarlarca farklı karaktere sahiptir, bu insanların tamamı doğum tarihine göre farklı renkler ve enerjiler ile dünyaya gelmektedir. Bir insanın kişiliği, seçimleri, tercihleri, zevkleri, hayata bakış açısı ve daha birçok şey bu enerjiye ve rakamlara göre şekillenmektedir.

İnsan Şifresinin Etkileri Nelerdir?

Her insan farklı bir enerji ile dünyaya geldiğinden dolayı ilk olarak kendisi gibi olmayanlara yani farklılıklara hoşgörü ile yaklaşmalıdır. Hoşgörü ile insan sosyal hayatında arkadaşları veya yakın çevresi ile daha kolay bir şekilde anlaşabilir.

İnsan şifresi, insanın kendisini tanımasında ve kabullenmesinde yine çevresindeki insanları oldukları gibi kabullenmesinde büyük bir etkiye sahiptir. İnsanın kendisini tanıması önüne çıkacak olan zorluklara karşı daha iyi bir şekilde mücadele edebilmesine olanak tanır, bireyin kendisini geliştirmesinde de yine oldukça önemlidir.

İnsan Şifresi ve Sosyal İlişkiler

İnsan şifresinin bizlere verebileceği cevapların arasında çocuklarla olan ilişkiler, çocukların zayıf ve güçlü tarafları, hayata çizgisinde nerelerde başarılı olacakları gibi birçok sorunun yanıtı bulunmaktadır. Bundan dolayı insan şifresinin öğrenilmesi büyük önem taşımaktadır.

numeroloji-nedir-listelist-okultizm.jpg

İnsan Şifresi Nasıl Hesaplanır?

İnsan şifresini hesaplamak oldukça basittir. Bize gereken yalnızca gerçek bir doğum tarihidir. Bir örnekle:

02.03.1984 yılında doğmuş olan bir kişiyi hesaplayacak olursak,

  • Rakamların kendi arasında toplanması gerekir,
  • 02+03=5,
  • 1+9+8+4=22 bunun da tek rakama indirilmesi gerekmektedir,
  • 2+2=4,
  • Doğum sayısı: 5+4=9 olacaktır.

Elde edilen 9 rakımı, çocuksu, saf ve sözle şifalandırma özelliklerini taşımaktadır.

  • İçerisinde bulunulan yılın rakamları toplanır
  • 2021
  • 2+0+2+1=5

Elde edilen sayıya kendi rakamımızı ve yıl rakamımızı ekliyoruz,

  • 9+5=14
  • 1+4=5

Bu sonuçta bizlere kişisel yıl sayısını vermiş oluyor.

5 rakamının temsil ettiği anlam: ilahi varlıkların gücünü yanında hissetmek ve yıl boyunca işlerin düzgün bir şekilde gideceği anlamıdır.

Diğer Rakamların Temsil Ettikleri Anlamlar

1: Bağımsızdır, özgürdür, doğal bir liderdir, hırslıdır ve biraz egosuna düşkündür. İşlerini aceleci bir şekilde halletmekten uzak durmalıdır.

2: Hayatında iş birliğine önem verir, aşırı duyarlı ve sevdiklerine bağımlıdır. Barış yanlısı ve idealist bir kişiliğe sahiptir.

3: Sosyal olarak oldukça aktif bir kişiliğe sahiptir. Dostluk meyillisi bir tavrı vardır.

4: İşlerini büyük bir özenle halleder, pratiktir, yaptığı her işte başarılı olmayı arzular, sağlam bir karakteri vardır.

5: Cesur, yürekli ve ikna edici bir kabiliyeti vardır, can sıkıntısından ciddi şekilde etkilenir. Özgür ruhludur. Amacından kolayca sapabilen bir yapısı vardır.

6: Anlayışlı, kıskanç ama koruyucu bir kişiliğe sahiptir. Güvenilirdir, sevdikleri için her türlü fedakarlığı yapabilir.

7: Zekidir, sır saklama konusunda yeteneklidir. Konuları derinlemesine incelemeden hareket etmez. Eleştirel bir yapısı vardır.

8: Yönetme duygusuna sahiptir. Organizasyon yeteneği yüksektir, adil bir yapısı vardır. Maddi konularda ve para konularında oldukça başarılıdır.

9: Hümanist, romantik ve duygusaldır. Sanatkarane yetenekleri yüksektir. Yaratıcı bir kişiliğe sahiptir.

unnamed.jpg