HES Kodu Kavgası! Bıçaklayarak Kaçtı!

HES Kodu Kavgası! Bıçaklayarak Kaçtı!

İzmir’de belediye otobüsünde gerçekleştiği belirtilen bir olayda otobüse binen bir yolcunun HES Kodunu göstermediği ve tepki çektiği, tepkiler sonrası şahsın otobüste bulunan bir diğer yolcuyu bıçakladığı belirlendi.

 

İzmir’de belediye otobüsünde gerçekleştiği belirtilen bir olayda otobüse binen bir yolcunun HES Kodunu göstermediği ve tepki çektiği, tepkiler sonrası şahsın otobüste bulunan bir diğer yolcuyu bıçakladığı belirlendi. Kimliği belirlenemeyen şahsın otobüste Uğur E. Adındaki vatandaş ile tartıştığı ve sonrasında Uğur E’yi iki yerinden bıçaklayarak kaçtığı öğrenildi. Polis ekipleri şahsın kimliğini tespit etmeye çalıştığı ve arama çalışmalarına başladığı öğrenildi.

İzmir’in Konak ilçesinde bir yolcunun otobüse bindiği ve şoföre HES Kodunu göstermediği belirtildi. Kimliği belirlenemeyen kişinin HES Kodunu göstermemesinden kaynaklı Uğur E. Adındaki otobüsteki yolcu ile tartışmaya başladığı ve Uğur E’nin ona tepki gösterdiği belirtildi. Ballıkuyu – Konak arasında sefer düzenleyen otobüste saat 06:00 sularında gerçekleştiği belirtilen olayda kimliği belirsiz şahsın Bahri Baba Durağı’nda otobüse bindiği ve HES Kodunu şoföre göstermeyi reddettiği ifade edildi. Sürücünün defalarca ısrar etmesine rağmen kimliği belirsiz şahsın HES Kodunu göstermediği belirtilirken, yolculardan Uğur E. Adındaki vatandaşta şahsa tepki gösterdiği ifade edildi. Uğur E’nin tepkisi sonrası tartışmaya başladıkları belirtilen olayda kimliği belirsiz olan şahsın Uğur E’yi bıçaklayarak kaçtığı öğrenildi.

Uğur E’nin bıçak darbelerinden sonra hafif yaralandığı belirtilirken, olaydan sonra yapılan ihbarlardan sağlık ekiplerinin olay yerine geldikleri belirtildi. Yapılan ilk müdahale sonrası hastaneye kaldırılan Uğur E’nin durumun iyi olduğu belirtildi. Olaya tanık olan çevre esnafının anlattıklarına göre çıkan tartışma sonrası kimliği belirsiz olan şahsın Uğur E’yi iki kez bıçaklayarak kaçtığı belirtildi. Polis ekipleri kişiyi tespit ve arama çalışmalarına başladılar.