Hastaneye Kaldırılan Ali Sunal’dan Haber Var!

Hastaneye Kaldırılan Ali Sunal’dan Haber Var!

Koronavirüs salgını yayılmaya devam ediyor. Ekranların sevilen yüzü Ali Sunal’da bir süre önce koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Sunal’ın durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırılmıştı.

Koronavirüs salgını ülkemizde yayılmaya devam ediyor. Ekranların sevilen ismi Ali Sunal’da bir süre önce koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Sunal’ın durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldığını açıklanmıştı. Ali Sunal’ın eşi Ezo Sunal’da doğum yaptıktan kısa bir süre sonra koronavirüse yakalanmıştı. Ali Sunal’ın kayınvalidesi ve kayınpederi Şehnaz-Bülent Kurbanzade’de koroanvirüse yakalanmıştı.

0x0-son-dakika-magazin-haberleri-koronaviruse-yakalanan-ali-sunalin-sevenlerine-kotu-haber-1616225439179.jpg

Ali Sunal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, tedavi sürecinin sona erdiğini ve iyileştiğini bu süreçte kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Tedavisi sona eren ve taburcu olan Ali Sunal’ın kısa bir süre içinde ‘Güldür Güldür Show’ çekimlerine başlaması bekleniyor.

Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade 2018 yılında dünyaevine girmişti. Çift 2019 yılının Ağustos ayında ilk çocukları Narin’i kucaklarına almıştı. Nazlı Kurbanzade, bir süre önce yaptığı paylaşımla ikinci kez bebek beklediklerini ifade etmişti.

0x0-son-dakika-magazin-haberleri-koronaviruse-yakalanan-ali-sunalin-sevenlerine-kotu-haber-1616225444897.jpg

0x0-son-dakika-magazin-haberleri-koronaviruse-yakalanan-ali-sunalin-sevenlerine-kotu-haber-1616225443634.jpg