Finaliyle Tepki Çeken Game Of Thrones Geri Dönüyor!

Finaliyle Tepki Çeken Game Of Thrones Geri Dönüyor!

Amerikan yapımı HBO şirketinden çıkma Game Of Thrones yayınlandığı her sezon rekorları alt üst etmişti.

 

Amerikan yapımı HBO şirketinden çıkma Game Of Thrones yayınlandığı her sezon rekorları alt üst etmişti. Birçok kişiye göre final bölümü ayrı tutulması durumunda gelmiş geçmiş en iyi dizi olarak kabul edilirken, birçok kişiye göre ise finali ile kendini bitiren bir dizi olarak kabul ediliyor. Tüm bu tartışmaların ışığında herkesin bildiği gerçek ise Game Of Thrones dünya tarihinde eşi benzeri olmayan bir ilgi gördü ve kalitesi ile bunu sonuna kadar hak etti.

Game Of Thrones’un özellikle final sezonunda beklentilerin altında kalmasından dolayı birçok izleyici de yarıda kalmış hissi verdiğini belirten dizi çevresi ise HBO öncülüğünde 3 yeni proje ile geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin üç ayrı spin off çekimlerine odaklanacağı belirtilirken, bu projelerden bir tanesinin yazılmaya başlandığı ve iki projenin ise kimler tarafından yazılacağının ise henüz belli olmadığı belirtildi.

Üç ayrı yan dizi ile birlikte tekrar geri dönmeye hazırlanan Game Of Thrones’un spin off dizisinden bir tanesinin ismi üzerinde iki seçenek arasında kalındığı belirtilirken bu dizide konunun Lord Coryls Velaryon’un etrafında gerçekleşeceği öğrenildi. Bu dizi için yazıma başlandığı belirtilirken diğer iki spin off için ise henüz kimin veya kimlerin senaryoyu yazacaklarının belli olmadığı açıklandı. Game Of Thrones’ın geçmişine odaklanacakları belirtilen dizilerde seçeneklerin çok olmasından kaynaklı yeni yapımlarında ortaya çıkabileceği ve dizideki her büyük ailenin arkasındaki gerçeğe ve ak gezenlere gidilebileceği belirtiliyor.