Çikolata’nın içinden çıkan şey şok etti!

Çikolata’nın içinden çıkan şey şok etti!

Nevşehir’de yaşayan bir vatandaş, marketten aldığı bir çikolata kavanozunun içerisinden insanları hayrete düşüren bir şey çıkardı. Çikolata kavanozunun içinden başka bir firmaya ait olan çikolata çıktı.

 

 

Nevşehir’de yaşayan bir vatandaş markete giderek bir kavanoz çikolata aldı. Çikolatanın bir miktar tüketilmesinin ardından kavanozda bir paketle karşılaşıldı. Durumu kendi avukatı Sema Yurtbilir Yavuz ile paylaştı. Sonrasında ise avukat, kameralar önünde cımbızla çikolatanın içindeki paketi çıkartı. Paketin çıkartılıp temizlenmesiyle birlikte başka bir firmaya ait olan çikolata poşetinin çıkması herkesi oldukça şaşırttı.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, şunları ekledi, “Kavanozun içerisinden yabancı bir cisim çıkartmış bulunmaktayız” dedi. Yurtbilir Yavuz, “Bugün müvekkilim çikolata kavanozunu benim ofisime getirdi. Daha sonra onunla beraber bu çikolata kavanozunun içerisinden gördüğümüz cismi çıkarttık. Bir naylon paket şeklinde gözüküyordu. Çıkarttıktan sonra baktığımızda gerçekten bir sürprizle karşılaştık. Çünkü başka bir markanın mini bir çikolata paketi vardı içinde. Gerçekten çok şaşırtıcıydı. Çünkü tamamen birbirinden alakasız iki firmanın çikolataları söz konusu. Yani aslında kavanozun içerisinden yabancı bir cisim çıkarmış bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.

 

‘’Hukuksal İşlem Başlatılacak’’

Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, müvekkilinin firma ile iletişim kurduğunu belirtti. Firmayla iletişim kuran tüketiciye olan geri dönüş ise oldukça şaşırttı. Avukat Yavuz, müvekkilinin şikayet için firmayı aradığını, ‘’Acaba siz içerisine siz mi bir şey düşürdünüz’’ diye geri dönüş aldığını belirtti.

Müvekkili ise ‘’biz hukuksal işlem başlatıyoruz’’ diye eklemiş. Yavuz, ‘’ Aslında müvekkilim firmayı aramış. Onlar dönüş yaparak cevabını şu şekilde vermişler. Acaba siz bu kutunun içerisine kendiniz düşürmüş olabilir misiniz diye bir cevap vermişler. Kendiler kabul etmedikleri için bu hatayı biz de hukuksal süreci başlatmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.