Canlı Yayında CNN Türk Muhabirine Şok Taciz! Apar Topar Ekrandan Alındı!

Canlı Yayında CNN Türk Muhabirine Şok Taciz! Apar Topar Ekrandan Alındı!

Koronavirüs sebebiyle başlatılan kısıtlamalara dair atılan normalleşme adımları ile birlikte ilk yasaksız Cumartesi günü yaşandı. Aylardır hafta sonları yasak olduğundan ilk kez yasağın olmadığı bir hafta sonunda büyük yoğunluklar yaşandı.

 

Koronavirüs sebebiyle başlatılan kısıtlamalara dair atılan normalleşme adımları ile birlikte ilk yasaksız Cumartesi günü yaşandı. Aylardır hafta sonları yasak olduğundan ilk kez yasağın olmadığı bir hafta sonunda büyük yoğunluklar yaşandı. Bu yoğunlukları kameraya almak isteyen CNN Türk televizyonu muhabiri Sema Akbulut ve kameraman arkadaşı Eminönü’nde yoğunluğu yerinde çekmek için canlı yayın yaptılar.

Canlı yayına başlayan Sema Akbulut, yoğunluğun ne derecelerde olduğunu anlatırken bu esnada küfür sesleri gelmeye başladı. Muhabirin yanından geçen kişinin Akbulut’a küfür ettiği belirtilirken, küfürlerin canlı yayında fark edilmesi ile birlikte apar topar Sema Akbulut yayından alındı. Tacizci, kameranın yoğunluğu çekmesinden dolayı rahatsızlığını gösterirken, “Çekme, ne çekiyorsun ne? A… k… ne çekiyorsun?” şeklinde küfür ve küfürler ettiği canlı yayına yansıdı. Bu küfürlerin duyulması üzerine, Sema Akbulut apar topar canlı yayından alındı.