Benzin İçme Bağımlılığından Dolayı Ölümle Kol Kola Yaşıyor!

Benzin İçme Bağımlılığından Dolayı Ölümle Kol Kola Yaşıyor!

Bir televizyon programına konuk olan 20 yaşındaki kadın benzin içmeden kendisini iyi hissetmediğini ifade etti.

20 yaşındaki Shannon’un oldukça ilginç bir bağımlılığı var. Konuk olduğu televizyon programında hayatına benzin içmeden devam edemediğini söyledi.

benzin-icme-bagimliligi-olan-genc-kadin-olumle-13952503-5957-m.jpg

Doktorlar yaklaşık bir yıl önce Shannon’a ‘benzin içme teşhisi’ koydu. Shannon uyandığı zaman hemen banyoya giderek benzin içtiğini, uyumadan önce de yine benzin içtiğini, hayatına benzin içmeden devam edemediğini söyledi. Doktorların Shannon’un ölümün eşiğinde olduğunu hatta ‘yarın bile ölebilir’ dediği öğrenildi.

Kendisini İyi Hissediyor

Shannon, benzinin tadından da bahsetti, ilk içtiği esnada vücudunda bir karıncalanma olduğunu, daha sonrasında kendisini iyi hissettiğini belirtti.

Shannon’un annesi ise kızının benzin içtiğini gördüğünde buna inanamadığını, kızını bağımlılıktan kurtarmak için her şeyi yapacağını dile getirdi.

Bana Zarar Verdiğinin Farkındayım

Shannon, benzin içmenin kendisine zarar verdiğinin farkında olduğunu ancak benzin içmenin kendisini iyi hissettirdiğini ve acı duymadığını ifade etti.

benzin-icme-bagimliligi-olan-genc-kadin-olumle-13952503-2671-m.jpg

Ölümüne Sebep Olabilir

Benzini vücut sindiremediği için zamanla iç organlarına zarar vermeye başlıyor, akciğerlere verdiği hasarsa ölüme neden olabilecek seviyede.

Doktorlar, sinir zedelenmesinin ne durumda olduğunu tespit edebilmek için iğne yaptıklarını ancak Shannon’un bunu hissetmediğini, bu şekilde benzin içmeye devam etmesi halinde ömrünün çok uzun olmayacağı doktorlar tarafından ifade edildi.

benzin-icme-bagimliligi-olan-genc-kadin-olumle-13952503-2997-o.jpg