22 Yaşında Korona Virüse Yenildi!

22 Yaşında Korona Virüse Yenildi!

Korona virüs salgını yurt genelinde büyük bir yükselişe devam ediyor. Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Hasan Çoban, korona virüsten kaynaklı olarak hayatını kaybetti.

Korona virüs salgını son haftalarda Türkiye’de büyük bir yükseliş içerisine girdi. Her ne kadar 60 ve üzeri bireylerin korona virüsten kaynaklı ölümleri daha yüksek olsa da genç bireylerin de ölümü oldukça mümkün. Keza bugün hayatını kaybeden 22 yaşındaki genç bunun en acı örneği.

 

Gelen bilgilere göre, geçtiğimiz haftalar korona virüse yakalanan Hasan Çoban isimli genç, hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılmasıyla birlikte ummalı bir tedavi sürecine girdi. Yaşam mücadelesini verdiği Balıkesir Şehir Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.

 

Henüz 22 yaşında hayatını kaybeden gencin sevenleri ve ailesi gözyaşlarına boğuldu. Kronik rahatsızlığının da bulunulduğu belirtilen gencin, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı bilgisi paylaşıldı.

 

Genç yaşta hayatını kaybeden Hasan Çoban’ın ailesi ve sevenleri büyük bir üzgünlük yaşadı. 22 yaşındaki talihsiz gencin Fenerbahçe formasıyla birlikte çektiği fotoğrafları kaldı.