Ünlü Astrolog Kassandra’dan İstanbul Kehaneti: Gökyüzünde Bomba Patlayacak

Ünlü Astrolog Kassandra’dan İstanbul Kehaneti: Gökyüzünde Bomba Patlayacak

Ünlü astrolog Kassandra, İstanbul’da şu sıralar devam eden su sorunu hakkında ürpertici bir kehanette bulundu.

Kassandra, İstanbul’un yaşamış olduğu su sorunun büyükşehirlerde ilerleyen dönemlerde yine gündeme geleceğini belirterek, susuzluğun yine sorunlardan bir tanesi olacağını söyledi. Belediyelerin su sorunlarını çözeceğini bunun “Yağmur Bombası” ile gerçekleşebileceğini ifade etti.

her-dedigi-cikan-astrolog-kassandra-dan-urkuten-718901-2862-2-b.jpg

Kassandra küresinin havada patlayan bir bomba gösterdiğini ve bunu yağmur bombası olarak yorumladığını dile getirdi. Bu sayede susuzluğun geçici de olsa çözüme ulaştırılacağını ifade etti. İstanbul ve İzmir’in su sorununu en çok hisseden şehirler olduğunu, yağmurların da beklendiği kadar etkili olmayacağını ve su sorunun bir süre daha devam edeceğini belirtti. Yağan yağmurların toprağı ıslatacağını lakin barajların dolmasına bir katkı sağlamayacağını vurguladı. Kassandra, küresinde İstanbul’un gökyüzünde patlayan bir bomba gördüğünü belirterek, sele neden olan yağışların olabileceğini, aynı durumun İzmir için de geçerli olduğunu ifade etti.

Deprem Olacak

Kassandra, 2021 yılında Türkiye için deprem gördüğünü, depremin şiddetli olacağını ve 5.5’in üzerinde bir deprem yaşanabileceğini dile getirdi. Deprem korkusunun herkesi etkisi altına alacağını sözlerine ekledi.

her-dedigi-cikan-astrolog-kassandra-dan-urkuten-718901-1155-3-b.jpg

Koronavirüs hakkında da açıklamalar yapan Kassandra, 200 yıllık bir döngünün başladığını belirterek, bu durumun 2021 yılında koronavirüsün tamamen yok olacağı anlamına gelmemesi gerektiğini söyledi. Koronavirüsün yeni yılda da etkisini sürdürebileceğini vurguladı. 2021 yılının son aylarında ise virüsün etkisini yitirebileceğini kendisine yıldızların müjdelediğini söyledi. 2021 yılında can kayıplarına neden olabilecek başka virüslerin çıkabileceğini belirtti.

Yeni yılda bazı ülkelerin doğal kaynakların kullanımından dolayı krizler yaşayacağını dile getirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.