Uluslararası Geçerliliği Olan Sertifikalar! Ücretsiz Olarak Dersler Başladı!

Uluslararası Geçerliliği Olan Sertifikalar! Ücretsiz Olarak Dersler Başladı!

İstanbul İşletme Enstitüsü birçok dalda uluslar arası geçerliliği olan sertifikalar vermeye başladı. Geçen yıldan itibaren başlatılan bu kurslara pandemi sebebiyle ciddi bir rağbet başladı.

 

 

İstanbul İşletme Enstitüsü birçok dalda uluslar arası geçerliliği olan sertifikalar vermeye başladı. Geçen yıldan itibaren başlatılan bu kurslara pandemi sebebiyle ciddi bir rağbet başladı. Birçok alanda ders veren ve derslerin karşılığında sınavlar yapan bu kurum kargo yolu ile sertifikaları kursiyerlere gönderiyor.

sertifika-neden-onemli-w1145-h572-op.jpg

Bir haftalık online eğitim aşamasından sonra verilen ödev ve yapılan online sınavlardan sonra sertifika veren bu kurum birçok eğitimi ücretsiz vermekte. Ortalama 5 ders ile sertifika veren İstanbul İşletme Enstitüsü’nün bu kursları sizler için de oldukça faydalı olacaktır. İçerik üreticiliği, fotoğraf çekme, sinema, müzik ve aklınıza gelebilecek her alanda ders veren bu kurumun birçok kursu ise ücretsiz olarak verilmekle birlikte, ücretli olan kurslar ise cüzi miktarlara verilmekte.

 

Nasıl Başvuru Yapılabilir?

www.iienstitu.com adresinden başvuruları alan kurum mail doğrulaması istemekte. Mail doğrulaması yaptıktan hemen sonra istediğiniz kurslara hızlıca başvurabilirsiniz. Kontenjanlara ayrılan ve sınır koyulan bu dersler dönem dönem yapılmakla birlikte, bir dönemin bitmesi ile yeni döneme başlanmakta. En fazla 5 ücretsiz eğitim alabileceğiniz bu derslerde gerekli başarıları sağladıktan sonra sertifikanızı kısa bir süre içerisinde elde edebiliyorsunuz. Ayrıca telefonda kullanabileceğiniz uygulaması da mevcut olan bu topluluğun başvurduğunuz her kurs için grup mesajlarına otomatik olarak yönlendirmesine giriyorsunuz ve buradan sorularınıza kolaylıkla cevap alabiliyorsunuz. İlk etapta 22 günlük abonelik süresi veren kuruma bu süre bitiminde de abone olma şansınız mevcut.

 

Hangi Kurslar Var?

Aklınıza gelebilecek her alandan farklı eğitmenler aracılığı ile ders veren kurum yaklaşık 2 milyon kişiye eğitim vermekte. Senaryo yazarlığında, fotoğraf çekimine, dil derslerinde, etkili sunuma kadar her şeyi bulabileceğiniz bu platform güçlü bir CV için mükemmel bir şans. Ayrıca yeni hobiler de edinebileceğiniz bu dersler aracılığıyla oldukça verimli bir ay geçirme şansınız ortaya çıkabilmektedir.

 

Sertifika Ne İşe Yarayacak?

Öz geçmişinize dair güçlü bir CV hazırlamanıza vesile olacak bu sertifikalar uluslar arası geçerliliğe sahip olduğu için farklı ülkelerde de işinize yarayacaktır. Sevdiğiniz alanlara dair eğitimler alacağınız bu kurslar her anlamda sizi büyük geri dönüşler sağlayacaktır. Bu sertifikalar sayesinde başvurduğunuz birçok işten olumlu cevap alma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır. Yeni alanlara da yönelerek çok farklı yönlü biri olabilir ve bu yönünüz ile birçok kurum veya kuruluşun dikkatini çekmeniz mümkün olabilmektedir. Üstelik çoğu kurs ise ücretsiz ve online olacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.