Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak için farklı kanalları değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınıza göre ödeme limitleriniz doğrultusunda taleplerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak için farklı kanalları değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınıza göre ödeme limitleriniz doğrultusunda taleplerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Çeşitleri

Happy, Happy Gold, Happy Platinium, Happy Zero gibi kredi kartı çeşitleri kullanılarak başvuru yapılabilir. Bu kredi kartı türlerinden kartınızda çok ayrıcalık istiyorsanız Platinium veya Gold ürünlerinden alabilirsiniz. Karta aidat vermemek içinse Zero olanı tercih edebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara göre bir kredi kartı kullanımı söz konusudur.

İnternet Şubesi Üzerinden Başvuru

İnternet şubesi kullanıcıları için kimlik numaranızla banka müşterisi olarak veya hazırda kullanan müşteriler için internet adresi  üzerinden işlem yapabilirsiniz. Bu alandan öncelikle hangi kartı almak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından da başvuru bölümünü tıklayarak ilerleme sağlanabilir. Kredi kartı almadan önce ayrıntılı şekilde inceleme yapmanız size artı sağlar. İnternetten bu incelemeyi kendi başınıza yaparken daha çok detay öğrenebilirsiniz.

Mobil Şube

Akıllı telefon uygulaması üzerinden hesabınızı kullanarak kredi kartı başvuru işlemi yapılabilir. Türkiye Finans Kredi Kartı çeşitleri bu alandan hızlı şekilde yapılacak başvurularla kolaylık sağlar. Mobil kullanım artılarını değerlendirirken uygulamanın sağladığı diğer kolaylıkları da bulabilirsiniz.

Direkt Şubeden Başvuru

Türkiye Finans direkt şubelerine başvuru yaparak kredi kartı taleplerinizi yerine getirebilirsiniz. Size en yakın şubeyi bulurken de doğrudan gişeden sıra alarak işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Şubede gereken bilgiler size aktarılacaktır.  Ayrıca buradan mesajla başvuru için de yönlendirme alabilirsiniz. SMS şubesi ile kredi kartı başvurularınız avantajlı bir şekilde kullanılabilir.

ATM Üzerinden Başvuru

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu ATM üzerinden yapılabilir. Kartlı veya kartsız şekilde işlem yapmak üzere bir Türkiye Finans bankamatiği bularak yönlendirmeleri tamamlayabilirsiniz.  

Müşteri İletişim Merkezinden Başvuru Yapma

Müşteri iletişim merkezinden Türkiye Finans kredi kartı başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.  Bu alandan farklı işlemler de gerçekleştirilebilir.  0 850 222 22 44 telefon numarasını kullanarak sonuç alabilirsiniz.  Buradan hangi tuşla nasıl bir işlem olacağı konusunda gereken yönlendirmeler yapılmaktadır.

Türkiye Finans Kredi Kartı Sonucu Öğrenme 

Başvuru yapmanızın ardından aynı şekilde şubeden, 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya mobil uygulama üzerinden elde edilecek sonuçları bulabilirisiniz. ATM üzerinden vs. başvuru yapıldığında size mesajla da sonuç bildirilebilir. İnternet bankacılığından giriş yaparak şifrenizle sonuç da alabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartına Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Kredi kartına başvuru için gerekli evraklar öncelikle kimlik numarası, aylık gelir bildiren detay, hesabınızın bağlı olduğu ve kredi kartınızın gönderileceği adres bilgisi, güncel ve açık halde bulunan telefon numarası olarak sıralanabilir. Genellikle kredi kartı almak kredi çekmekten daha kolay olarak görülmektedir. Fakat güncel banka kredi borçlarınız ve bazı diğer etkenler nedeniyle bankanın kredi kartı vermemesi de muhtemeldir. Bunu net şekilde öğrenmek için sürekli boş kredi kartı başvurusu da yapmadan sonuç alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.