Tosla Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tosla Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tosla Kart, Tosla kartına bağlı olan hesaptaki paranızı dijital ya da mağaza ödemelerinde kullanmanı sağlayan, ön ödemeli bir karttır ve MasterCard'ın geçerli olduğu her yerde kullanabilir.

Tosla Kart, Tosla kartına bağlı olan hesaptaki paranızı dijital ya da mağaza ödemelerinde kullanmanı sağlayan, ön ödemeli bir karttır ve MasterCard'ın geçerli olduğu her yerde kullanabilir. 

Kart’ı Carrefoursa, Teknosa, D&R mağazalarından, Banabi uygulamasından ve Hepsiburada’dan satın alınabilir. Alınan kartlar anonim olacak, üzerinde isim yazmayacak sadece kart numarası yazacak. Kart üzerinde isim olmasını isteyenler için Tosla uygulamasına girmeli ve profile tıklayarak. "Kart Başvurusu" butonuna tıklayarak, başvuruyu göndererek de en kısa zamanda kartı kurye ile ulaştırılır.

Kartı kullanabilmek için uygulamadan profiline tıklayarak Kartının arkasındaki QR kodu okut ya da altındaki kodu klavyeyi kullanarak girildiğine kullanıma açılacaktır. Dilersen "Ayarlar" menüsündeki "Kart Şifre Belirleme" bölümünü kullanarak da şifre belirleyebilir ya da sonrasında değiştirebilir

Tosla Kart Özellikleri

Tosla Kart'ındaki bakiye ile Tosla hesabındaki bakiye aynı şey. Tosla hesabına yüklediğin para, anında Tosla Kart'ında. Tosla kartınıza 53.000’den fazla noktadan para yüklenebilir.

Akbank ATM’lerinden referans kod ile ister diğer tüm ortak ATM’lerden Tosla Kart ile istersen de Teknosa mağazalarından kolayca para yüklenebilir.

Tüm ortak ATM'lerden ücretsiz olarak para çekilebilir.

Kart kaybolduğunda Tosla uygulamasından ya da 7/24 açık 08504770867 Tosla Destek ekibimizi arayarak kartını iptal ettirilebilir Tosla içinden kartını iptal ettirmek için uygulamaya gir, profiline git. Tosla Kart’ının üzerindeki “Kart Bilgileri”ne tıkla. Bu menü altından kart iptal edebilirsin.

Kullanma tarihi dolan bir kart, artık kullanılamaz. Kartının son kullanma tarihi dolmadan önce sana bilgilendirme mesajı gönderiyor. Kartını yenilemek için anlaşmalı mağazalardan veya Tosla uygulamasından yeni bir kart talebinde bulunarak kart tekrardan temin edilebilir

Tosla Kart'ınla internet üzerinden alışveriş yapacağın zaman senden istenecek bilgilerden biri kartının arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV yani Kart Güvenlik Kodu bulunur bu kodlar internet üzerinden alışveriş yapılabilir.

Kart içerisinde diğer önemli unsur ise güvenlik konusundaki hassasiyettir. Kart 3D Secure işlemini destekler ve güvenli kolay alışveriş yapılabilir.

Tosla kartı iptal edebilmek için uygulamaya girilerek, profiline git. Tosla Kart’ının üzerindeki “Kart Bilgileri”ne tıkla. Bu menü altından kartını iptal edebilirsin. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.