Türkiye'de Satılan En Pahalı Bluetooth Kulaklıklar

Bugün sizlere en pahalı Bluetooth kulaklıkları tanıtacağım. Hadi birlikte kulaklıkları inceleyelim.

05 Eylül 2021 12:31 Teknoloji
Türkiye'de Satılan En Pahalı Bluetooth Kulaklıklar

1. Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık

Bu kulaklığın fiyatı ortalama olarak 1.300 ve 1.400 TL aralarındadır. Pil ömrü de gayet iyimmiş bana göre. Pil ömrü tek bir şarjla 5 saatte kadar dinlene biliniyor. Ayrıca 3 saatte kadar da konuşma süresi vardır. Tasarımı da çok güzeldir. Su geçirmezliği yok. Ve ilginç bir özelliği var Hey Siri dediğinizde yol tarifi alabiliyorsunuz. Bu özelliği gayet güzelmiş. Güzel tasarımlı bu kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Güzel ve şık tasarımlı bu kulaklık Türkiye'deki pahalı Bluetooth kulaklıklar arasında onuncu sıradadır.

2020-yilinin-en-iyi-kablosuz-kulaklik-modelleri.jpg

2.Apple AirPods Pro Bluetooth Kulaklığı

Su geçirmezliği olan harika tasarımlı bir kulaklıktır. Ortalama fiyatı 1.899 ve 2.099 TL arasında olan bir kulaklıktır. Pil ömrü de baya uzun 20 ve 24 saat aralığında da gayet uzun süre yetecek pil ömrüne sahip. Bu kulaklığın ilginç özelliği ise dışardaki sesleri duymak istediğinizde Şeffaf Moda geçebiliyorsunuz. Bence çok güzel bir özellik. En önemli özelliği de suya dayanıklı olmasıdır. Şık tasarımlı ve dayanıklı bu kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Dayanıklı ve harika olan bu kulaklık Türkiye'deki pahalı kulaklıklar Bluetooth arasında dokuzuncu sıradadır.

3.Beats Solo Pro Bluetooth Kulaklık

Bu kulaklığın da ortalama olarak fiyatı 1.999 ve 2.399 TL arasındadır. Su geçirmezliği yok maalesef. Pil ömrü de gayet uzun olan bir kulaklık tam olarak 20 ve 22 saat aralığındadır. İki dinleme modu bulunan bir kulaklıktır. Aktif gürültülü önleme ve saydamlıktır. Aktif gürültülü önleme sizi tamamen müzikle baş başa bırakan bir deneyim sağlıyor. Saydamlık ise dışarıdaki sesleri de duymanıza yarıyor. Şık ve güzel bir kulaklıktır. Bu kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki pahalı kulaklık arasında sekizinci sırada olan bu Bluetooth kulaklık harika bir deneyim sağlıyor.

4. Sennheiser MOMENTUM TWS Bluetooth Kulaklık

Su geçirmezliği olmayan bir kulaklıktır. Pil ömrü 7 ve 8 saat aralığındadır. Ortalama fiyat olarak da 2.199 ve 2.399 TL arasındadır. Tasarımı güzel olan bir kulaklıktır. Dokunmatik kontrol sistemi de olan güzel bir kulaklıktır. Dokunmatik kontrol sistemi olan bu harika kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki pahalı kulaklıklar arasında yedinci sırada olan bu Bluetooth kulaklık çok güzel bir deneyim sağlıyor.

250-ile-500-tl-arasi-bluetooth-kulaklik-onerileri.jpg

5.Sony WH1000BluetoothKulaklık

Su geçirmezliği olmayan bir kulaklıktır. Pil ömrü tam tamamına 30 saattir. Ortalama fiyat olarak 2.299 ve 2.499 TL arasındadır. Gürültü Engelleme özelliği ile çevrenin sesinden kaçınabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü sesi ile de muhteşem bir deneyim sağlıyor. Bu güzel ve muhteşem kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki pahalı Bluetooth kulaklıklar arasında altıncı sırada olan bu kulaklık güzel ve şık tasarımıyla çok güzel deneyimler sunuyor.

6. JBL CLUB ONE Bluethoot Kulaklık

Su geçirmezliği olmayan bir kulaklıktır. Pil ömrü gayet iyi olan 20 ve 23 saat aralığındadır. Ortalama fiyat olarak 2.499 ve 2.699 TL arasındadır. Gerçek Adaptif Gürültü Engelleme özelliğine sahip güzel bir kulaklıktır. Ambient Aware özelliği de bulunmaktadır. TalkThru özelliği de olan bu kulaklık baya bir özelliğe sahiptir. Bir özelliği de Google Asistan olması gerçekten bu özelliği ile öne çık şık tasarımlı bir kulaklıktır. Alexa denilen sesli yardımcılarıyla donatılmış muhteşem özellikleriyle deneyim sağlayan harika bir kulaklıktır. Ambient Aware ve TalkThru özellikleri sayesinde kulaklığınızı çıkartmadan insanlarla sohbet edebilirsiniz. Bu kadar özelliğe sahip olan bu kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki pahalı Bluetooth kulaklıklar arasında beşinci sırada olan bu kulaklık çok güzel özellikleriyle harika deneyimler sağlıyor.

a-milyonlarca-dolarlik-dunyanin-en-pahali-kulakliklari-01.jpg

7. Dali IO-6 Caramel Bluetooth Kulaklık

Su geçirmezliği olmayan güzel tasarımlı bir kulaklıktır. Pil ömründe baya iyi olan bu kulaklığın pil ömrü 30 saattir. Ortalama fiyat olarak 4.299 ve 4.499 TL arasında olmaktadır. Aktif Gürültü Azaltma özelliğine sahip bir kulaklıktır. Tabiki şeffaf modu da bulunmaktadır fakat belirli seviyeye kadar azaltmaktadır. Çok güzel deneyim sağlayan pil ömrünün uzunluğuyla deneyim sağlayan harika bir kulaklıktır. Bu güzel tasarımlı kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki pahalı olan Bluetooth kulaklıklar arasında dördüncü sırada olan çok güzel ve hoş bir kulaklıktır.

8.Apple AirPods Max Bluetooth Kulaklık

Su geçirmezliği olmayan sade bir tasarıma sahip olan bir kulaklıktır. Pil ömrü de gayet idealdir. 20 saatlik bir pil ömrüne sahiptir. Ortalama fiyat olarak 5.499 ve 5.599 TL arasında olmaktadır. Aktif Gürültü Engelleme özelliği olan sade tasarımıyla öne çıkan bir kulaklıktır. Diğer markaların aygıtlarıyla da kullanılabilen bir kulaklıktır fakat tüm özellikleri diğer aygıtlarla kullanılmayabilir. Güzel ve sade olan bu kulaklığa Teknosa üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki pahalı Bluetooth kulaklıklar arasında üçüncü olan bu kulaklık bambaşka bir deneyim sağlıyor.

9. Bowers & Wilkins PX7BluetoothKulaklık

Su geçirmezliği olmayan şık tasarımlı bir kulaklıktır. Pil ömrü uzun olan bu kulaklığın pil ömrü tam tamına 30 saattir. Ortalama fiyatı olarak 6.499 ve 6.699 TL arasında olmaktadır. Başlıklı çok rahat bir kulaklıktır. Eşsiz bir müzik deneyimi sunar. Aktif Gürültü Önleme özelliği vardır. Stereo hoparlörleri mevcuttur. Şık tasarımlı bu güzel kulaklığa N11 üzerinde ulaşabilirsiniz. Pahalı kulaklıklar arasından ikinci olan bu Bluetooth kulaklık gayet güzel ve şıktır.

kulaklik-660x396.jpg

10. Master & Dynamic MW65BluetoothKulaklık

Su geçirmezliği olmayan şık tasarımlı bir kulaklıktır. Pil ömrü 24 saat olan ideal pil ömürlü bir kulaklıktır. Ortalama fiyat olarak 6.799 ve 7.000 TL arasında olmaktadır. 2 farklı gürültü engelleme fonksiyonları mevcuttur. İster bazı sesleri yok edersiniz isterseniz de tüm sesleri. Böyle bir deneyim sağlayan harika bir kulaklıktır. Gayet şık ve güzel tasarımlı bu kulaklığa Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki en pahalı Bluetooth kulaklık olan bu Bluetooth kulaklık gayet şık ve güzeldir.

haberay.com.tr

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler