Taraflar Mahkemeye Gidiyor! Soruşturma Açıldı!

TV 8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz’i mahkemeye veriyor. Son birkaç gündür tüm sosyal medya mecralarını meşgul eden olaylar silsilesi yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz’in geçmiş tvitlerinin ortaya

TV 8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz’i mahkemeye veriyor. Son birkaç gündür tüm sosyal medya mecralarını meşgul eden olaylar silsilesi yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz’in geçmiş tvitlerinin ortaya çıkmaya başladı. Geçmişte yaptığı paylaşımlarda ülkenin birçok kesimine hakaretler yağdıran Uğur Deniz’in bu sebeple başı daha çok ağrıyacak gibi görünüyor. Geçmiş tvitlerinin ortaya çıkması ile birlikte hedef tahtası haline gelen genç yarışmacı MasterChef programından diskalifiye edildi.

masterchef-turkiye-yarisan-ugur-yilmaz-deniz-kovuldu-acun-ilicali-faturasini-cok-agir-kesti-1606039561-3261.jpg

Acun Ilıcalı’nın kendi sosyal medya hesabından duyurduğu diskalifiye haberi ile birlikte yarışmadan atılan Uğur Yılmaz Deniz’in MasterChef’in daha önce çekilmiş bölümlerinde yer alması sebebiyle bu hafta oynanacak bölümlerde yer alacağı beklenirken, diskalifiye haberinin de MasterChef programından yapılmayacağı düşünülüyor. Geçmiş paylaşımlarında Kürt kesime, baş örtülü kadınlara, Fenerbahçe Kulübüne ve kadınlar başta olmak üzere birçok kesim ve kişiye hakaretler yağdıran Uğur Yılmaz Deniz, sosyal medyada hala gündem halinde.

Acun Mahkemeye Gidiyor!

Geçmiş paylaşımlarının birinde Acun Ilıcalı hakkından da hakaret dolu sözler sarf ettiği belirtilen Uğur Yılmaz Deniz hakkında verilen diskalifiye sonrası Acun Ilıcalı konuyu mahkemeye de taşımak istiyor. Kendisi hakkında geçmişte ağır hakaretler yaptığı belirtilen yorumlarda başarılı televizyoncunun bu hususa dair hukuki yollara başvuracağı belirtildi. Ülkedeki birçok kesim ve kişiye hakaretler yağdıran ve son birkaç gündür bu paylaşımların gündeme gelmesi ile konuşulmaya başlanan bu durumun devamının geleceği beklenirken Acun Ilıcalı’nın avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurduğu belirtildi.

Uğur’a Sahip Çıkanlar ve Tepki Gösterenler!

masterchef-turkiye-6351.jpg

Uğur Yılmaz Deniz’in geçmiş paylaşımlarının ortaya çıkmasından sonra sosyal medya da en büyük gündem genç yarışmacı oldu. Kısa sürede tüm kullanıcıların farkına vardığı bu eski paylaşımlar ile birlikte Uğur Yılmaz Deniz, birçok kullanıcının hedefi haline geldi. Kullandığı hakaret dolu ifadeler sebebiyle birçok kullanıcı Deniz’i ağır şekilde eleştirirken, bazı kullanıcılar ise sahip çıktı. Paylaşımların eski olduğu ve o zamanlar çocuk olması sebebiyle anlayış gösterilebilineceğini ifade eden bazı kullanıcılar Uğur Yılmaz Deniz’e sahip çıktı. Gündemi hala meşgul eden olayın ilerleyen günlerde nasıl bir seyir haline gireceği ise hala oldukça merak ediliyor.