Survivor Barış ve Nisa Öpüşme Videosundan Bahsettiler! İlişkileri Ne Zaman Başladı?

Survivor Barış ve Nisa Öpüşme Videosundan Bahsettiler! İlişkileri Ne Zaman Başladı?

Survivor 2020'nin yarışmacılarından Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, ilişkilerinin ne zaman başladığını açıklayan bir video yayınladılar. Öpüşme videosunda yaşananları da açık bir şekilde anlattılar.

Sık sık Nisa Bölükbaşı'ndan "kardeşim" diye bahseden Barış Murat Yağcı, öpüşme görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine oldukça büyük tepki çekmişti. İkilinin bir süredir birlikte olduğu ortaya çıktı. Öpüşme videolarını kimin yaydığı, ilişkilerinin neden gizlendiği ve daha birçok soruyu Youtube videosu aracılığıyla yanıtladılar.

Survivor'un ikilisi Nisa ve Barış, ilişkilerini gizli yaşıyordu. Kendilerine sorulan sorulara arkadaş olduklarını ve hatta Barış'ın Nisa benim kardeşim şeklindeki çıkışı hafızalara kazınmıştı. Bu söylemlerden sonra öpüşme videolarının ortaya çıkması insanların güvenini zedeledi. Pek çok kişi Barış ve Nisa'ya tepki gösterirken, hayranları ise aksine savundu. Sonuç itibariyle Barış Murat Yağcı'nın yapmış olduğu açıklama doğrultusunda, ilişkilerini bilerek sakladıkları belirlendi.

Magazin dünyasında adlarından söz ettirmemek ve prim yapıldığına yönelik bir algı oluşmaması için ilişkilerini gizledikleri öğrenildi. Ancak tüm gerçekler ortaya çıkınca artık birlikteliklerini gizlemelerine gerek de kalmadı. Sosyal medyada birlikte paylaştıkları fotoğrafa yüz binlerce beğeni geldi. Gerçekten de bu kadar büyük hayran kitlesine sahip olan iki eski Survivor yarışmacısının birlikte olması popülerliklerine bir artı puan katıyor. 

İlişkileri Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı kamera karşısına geçti. İlişkilerinin neden gizli olduğunu açıkladılar. Nisa'nın ailesi istemediği için aralarındaki aşkı sosyal medyada paylaşmadılar.

Öpüşme Videosu Nasıl Ortaya Çıktı?

Tartışma konusu haline gelen Nisa ve Barış'ın öpüşme videolarına da açıklık getirildi. Yapılan açıklamada arkadaş ortamında oldukları için ilişkilerini orada açık açık yaşadıkları ifade edildi. Videonun yaz mevsiminde çekildiği ve hiç ummadıkları bir kişinin videolarını deşifre ettiği öğrenildi. Barış Murat Yağcı, o esnada şeker yeme oyunu oynadıkları için öpüştüklerini söyledi. Barış, arkadaşının öpüşme videolarını çekip internette yayması karşısında oldukça şaşırdı. Arkadaşından böyle bir şey yapmasını beklemediğinden psikolojik olarak yıprandığını ve güveninin zedelendiğini ekledi. Bunun bir suç olduğunun da altını çizdi. Kendilerinden habersiz bir şekilde görüntü servisi yapılması karşısında dik duruşunu korudu. 

Barış ve Nisa İlişkisi Ne Zaman Başladı?

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ikilisinin ilişkisi, tahmin edilenin aksine yarışma esnasında başlamadığı belirtildi. Finalden sonra aralarındaki sohbetin git gide arttığı ve buluşmaların da aynı şekilde devam ettiği belirtilirken, ikilinin zaman içerisinde birbirine karşı duygu beslediği ve sevgili olduğu ortaya çıktı.

Video Kısa Sürede Rekor İzlenmeye Ulaştı

Yapılan bu açıklama videosunun ardından video kısa sürede 500 binden fazla izlendi. On binlerce beğeni alan videoya bir sürü destek mesajı içeren yorum yapıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.