Beşiktaş - Fenerbahçe Maçı Öncesi Sinirler Gerildi! Hakem Baskı Altına Alınıyor!

Türkiye Süper Lig’de 31. haftanın kapanış maçında karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş – Fenerbahçe maçı öncesi tansiyon oldukça yükselmeye başladı.

Türkiye Süper Lig’de 31. haftanın kapanış maçında karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş – Fenerbahçe maçı öncesi tansiyon oldukça yükselmeye başladı. İki cepheden de paylaşımlar gelirken, son zamanlarda Türkiye’de çokça tartışılan hakemlerin baskı altına alınmaya çalışıldığı söylendi.

Dev derbide kozlarını paylaşacak olan Beşiktaş ve Fenerbahçe takımları maçtan önce sosyal medyada karşı karşıya geldiler. Beşiktaş İletişim Başkan Danışmanı görevinde bulunan Erol Kaynar’dan paylaşım gelirken bu paylaşıma karşılık ise Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu, hakemin baskı altına alınmaya çalışıldığını söyledi.

İmtiyaz değil imtina istiyoruz diyen Erol Kaynar; sahada VAR olan şeylerin görülmesini ve bu doğrultuda karar verilmesini temenni ettiklerini söylerken, Fenerbahçe cephesinden Sipahioğlu ise bu paylaşımı alıntılayarak hakemin baskı altına alınma çalışıldığını savundu. Ayrıca hakem, var ve operasyonlardan kaynaklı en çok Fenerbahçe’nin canının yandığını belirten Sipahioğlu, her şeyin takipçisi olduklarını ifade etti.

506670-60575216d02f1.jpgerol-kaynar-in-takipcisi-olacagiz-mesajina-14009876-8777-m.jpg

Dev derbiye atanan hakem Halil Umut Meler olurken, VAR’da ise Yaşar Kemal Uğurlu olacağı açıklandı. Fenerbahçe’ye uğurlu geldiği bazı taraftarlarca gündeme getirilen Yaşar Kemal Uğurlu için paylaşım yapan Beşiktaş Akatlar Tesis Sorumlusu Bilgihan Cenk Sürmen, halemin uğurlu mu uğursuz olacağını bilmediğini, herkesin gözünü dört açmasını söyleyerek kimsenin hakkının yenmemesini istedi. Maç öncesi karşılıklı yapılan bu paylaşımlardan sonra maçın yüksek tansiyon ile geçmesi beklenirken Fenerbahçe’de olası bir mağlubiyet durumunda teknik patron Erol Bulut’un görevden alınabileceği yüksek sesle konuşulmaya devam ediyor.

d35eacba5147c9a596a638cfa0ccc57b.png