Songül Ülkü, Özcan Deniz'in Çıplak Fotoğraflarına Baktığını İddia Etti!

Songül Ülkü, Özcan Deniz'in Çıplak Fotoğraflarına Baktığını İddia Etti!

Perihan Abla dizisi ile şöhret yakalayan Songül Ülkü, Uçankuş TV'de önemli açıklamalar yaptı. Özcan Deniz'in kendisinin çıplak fotoğraflarına ulaştığını iddia ederken, Perran Kutman ile ilgili şok sözler ifade etti.

Başarılı dizi ve film oyuncusu Songül Ülkü, katıldığı bir televizyon programında sarfettiği sözlerle magazin gündemine oturdu. Yıllardır yapmış olduğu oyunculukla pek çok filmde yer aldı ve 80'lere damgasını vurdu. Usta oyuncunun canlı yayında söyledikleri izleyenleri şok etti. Özcan Deniz'den ve Perihan Abla dizisinde birlikte oynadığı Perran Kutman için şok sözler sarfetti.

Özcan Deniz'in Çıplak Fotoğraflarına Baktığını İddia Etti!

Katıldığı Uçankuş TV'de, Özcan Deniz'in kendisine aşık olduğundan bahsetti. İsim vermeden birilerinin kendisinin çıplak fotoğraflarını Özcan Deniz'e gönderdiğini iddia etti ve programa damgasını vurdu. Ayrıca Marmarisli ünlü bir iş adamının kendisine tecavüz ettiğini de belirtti. Yapılan bu iddialar büyük ses getirirken, programın diğer konuğu olan Survivor Evrim ile aralarında ilginç diyaloglar yaşandı. Evrim Bozkurt konuşurken, Songül Ülkü sürekli olarak "bir dakika sevgili çocuğum" diyerek Evrim'in sözünü yarıda kesti. Programı izleyenlerin bir kısmı Songül Ülkü'nün söylediklerine itibar edilmemesi gerektiğini belirtirken, Evrim'i sevenler ise söz kesme olayına fazlasıyla sinirlendi. Kimi zaman agresif kimi zaman samimi bir şekilde insanlarla iletişim kuran Evrim Bozkurt, bu duruma pek de tepki göstermedi. Oldukça nazik ve sakin davrandı.

Perihan Abla Sayesinde Tanındı

Songül Ülkü, Perihan Abla dizisi ile şöhret yakaladı. O günden bu güne oynadığı filmlerde bu dizide yakaladığı şöhretin büyük etkisi vardır. 1986'da başlayan dizi 1988'e kadar devam etti ve burada Songül Ülkü kariyeri adına önemli işler başardı.  O dönem birlikte rol aldığı Perran Kutman ile ilgili ilginç iddialarda bulundu. Kendisinin set günü olmadığı zaman dahi sete gelmesini istediğini ve bu konuyu Perran'ın kendisine değil de arkasından konuşarak başkalarına anlattığını belirtti. Perran Kutman ile bu konu üzerine tartıştığını ve genel olarak iyi anlaşamadıklarını da kaydetti. Zamanla kendisine gelen tekliflerde Perran Kutman'ın da içerisinde olduğu projeleri reddettiğini söyledi. 

adsiz.jpg

Bir zamanların sevilen oyuncusu Songül Ülkü, Perihan Abla'dan sonra oynadığı pek çok film ve şarkıcılık kariyeri ile şöhretine şöhret kattı. Oyunculuğu bıraktıktan sonra kendisine köy restoranı açarak ticarete girişti. Ancak ticarette çok fazla tutunamadı ve kısa süre sonra yaptığı işi bıraktı. 

Canlı yayında yapmış olduğu sözde itiraflar ve iddialar ile adından fazlasıyla söz ettirmeyi başardı. Öyle ki Özcan Deniz'in kendisinin çıplak fotoğraflarına baktığı iddiası büyük ses getirmeye devam edecek. Özcan Deniz'in konuyla ilgili bir açıklama yapması beklenirken, iş adamının kendisine tecaviz ettiği iddiası ise izleyicilerin dudaklarını uçuklattı. Eğer anlatılanlarda doğruluk payı var ise bir süre daha Songül Ülkü ve Özcan Deniz'den bahsedeceğiz demektir. Yapılacak açıklamalar doğrultusunda magazin gündemi büyük ölçüde Songül Ülkü etrafında dönebilir. Oyunculuk ve şarkıcılık kariyerine verdiği aradan sonra böyle bir çıkışla ekranlarda yer alması izleyiciyi oldukça şaşırttı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.