Son dakika: Fatma Girik hastaneye kaldırıldı!

Yeşilçam’ın efsane ismi Fatma Girik, Muğla Bodrum’da hayatını sürdürüyor. Efsane oyuncu fenalaşınca ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Girik sağlık durumuyla iligli olarak ablasından açıklama geldi.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı olan Torba Mahallesinde yaşayan 79 yaşındaki Fatma Girik, dün akşam saatlerinde yardımcılarının çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Bodrum’da özel bir hastaneye yatış yapılan efsane ismin sağlık durumu iyi.

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, Hastane doktoru Op. Dr. Yusuf Babayiğit, efsane oyuncunun sağlık durumuyla ilgili olarak şunları söyledi; “Fatma hanım göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeni ile tedavi altına alındı. Şu anda göğüs hastalıkları uzmanlarımızın öncülüğünde tedavisi sürüyor. Bir süre hastanemizde tedavi altında olacak” ifadelerini kullandı.

Bunların yanı sıra Fatma Girik’in annesi olan 99 yaşındaki Münevver Girik da iki gün önce hastaneye kaldırılmıştı.

Sağlık Durumu İyi

Fatma Girik’in kardeşi tansiyona bağlı rahatsızlıktan kaynaklı olarak hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Günay Girik sonrasında şunları söyledi;, "Ablamın sağlık durumu iyi. Kontrol amacıyla hastaneye yatırıldı"