Şok Tepki…! Sapıklar Varken Paylaşmam!

Şok Tepki…! Sapıklar Varken Paylaşmam!

Çocuk sahibi olduğu için daha hassas olduğunu da ifade eden güzel oyuncu, bebeğinin yüzünü göstermemesinin sebebini şok sözlerle açıkladı.

 

 

Sevilen Oyuncu Saadet Işıl Aksoy şok bir tepki ile gündeme geldi. 6 yıl önce evlilik yapan başarılı oyuncu 2020 içinde bebeğini kucağını aldı. Şubat ayından doğan bebeğinin yüzünü kameralardan uzak tutan başarılı oyuncu bu konuya da açıklık getirdi. Çocuk sahibi olduğu için daha hassas olduğunu da ifade eden güzel oyuncu, bebeğinin yüzünü göstermemesinin sebebini şok sözlerle açıkladı. Sosyal medyada birçok sapık olduğunu ifade eden güzel oyuncu bu yüzden bebeğinin yüzünü göstermemeye dikkat eden Saadet Işıl Aksoy, bu sözleri sonrasında gündeme geldi.

 

6 yıl önce 2014 yılında yaptığı evlilik ile gündeme gelen başarılı oyuncu hayatını Pamir Kıraner ile birleştirmişti. Pamir Kıraner ile yaptığı evlilik sonrası Türkiye’den taşınan Aksoy eşiyle birlikte Amerika’ya yerleşmişti. Geride bıraktığımız Şubat ayında doğan bebeği Marisa Gürcan Kıraner’in yüzünü sosyal medyada göstermemeyi tercih ettiğini belirten güzel oyuncu bu duruma da açıklık getirdi. Sosyal medya hesaplarından bebeği ile birçok kare paylaşan başarılı oyuncu bu fotoğrafların hepsinde bebeğinin yüzünü bir şekilde gizlemeyi tercih etti.

 

Sapıklar Sosyal Medyada Rahatça Geziniyor

020320181415405973526.webp

Kızı Marisa Gülcan’ın yüzünü gizlemesi üzerine takipçilerinden bu konuda bazı sorular aldığını ifade eden Saadet Işıl Aksoy’un gündem yaratan açıklamaları; “Küçük kızım henüz böyle bir paylaşım yapıp yapmak istediği veya istemediği yönünde karar verebilecek bir yaşta değil. Onun yerine böyle bir karar vermek istemiyorum. Bir de sosyal medyanın kirli yüzü var elbette. Bu tür mecralarda sapıklar istedikleri gibi geziniyor ve istedikleri fotoğrafları alabiliyor, bu olayın en tedirgin kısmı” diye devam etti.

saadet-instagram-1-1-1595239511-400x400.jpg

Saadet Işıl Aksoy’un Yer Aldığı Projeler

 

Birçok projede yer alan başarılı oyuncu hepsinden alnının akıyla çıkmayı başardı. Oynadığı karakterleri karşı tarafa hissettirmesi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Saadet Işıl Aksoy’un oynadığı bazı projeler ise şöyle;

 

Sen Dünyaya Gelmeden (2012)

Ailecek Şaşkınız (2018)

Yumurta (2007)

Şark Oyunları (2009)

Başka Dilde Aşk (2009)

Süt (2008)

Güzel Bir Hayat (2009)

Saf (2018)

Görülmüştür (2019)

Aşkın Yaşı Yok (2009)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.