Şok Gelişme! 86 Kişi Aynı Şüpheyle Acil’e Kaldırıldı!

Adıyaman’da 4 tekstil fabrikasında çalışan 86 işçinin zehirlendikleri belirtildi. Yedikleri yemekten dolayı zehirlendikleri öğrenilen haberde tüm işçilerin aynı şüpheyle acile kaldırıldıkları belirtildi.

Adıyaman’da 4 tekstil fabrikasında çalışan 86 işçinin zehirlendikleri belirtildi. Yedikleri yemekten dolayı zehirlendikleri öğrenilen haberde tüm işçilerin aynı şüpheyle acile kaldırıldıkları belirtildi. Hastanede tedavi altına alınan işçilerin aynı yemeği yedikleri ve bu yemekten sonra zehirlendikleri belirtildi.

 

Yeniçağ’ın haberine göre Kahta’da gerçekleştiği belirtilen zehirlenme vakasının 86 kişi de ortaya çıktığı belirtildi. Yemek firması tarafından gönderilen yemeklerin tüketilmesi sonra işçilerin rahatsızlandıkları belirtilirken; tüm işçilerde aynı semptomların görüldüğü ve hastaneye kaldırıldıkları öğrenildi. Durumun ihbar edilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi gönderildi.

 

Kahta Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 86 işçinin burada tedavi altına alındıkları öğrenilirken, tedavi sonrası ise işçilerin taburcu edildikleri öğrenildi.