Vatandaştan Kılıçdaroğlu’na Tepki! ‘Muhtar Bile Olamazsın’

Vatandaştan Kılıçdaroğlu’na Tepki! ‘Muhtar Bile Olamazsın’

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’da esnaf ziyaretinde hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Bir vatandaş Kılıçdaoroğlu’na ‘Muhtar bile olamazsın’ dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde katıldığı bir açılışın ardından il başkanlığının düzenlemiş olduğu yemeğe katılmak üzere bir otele geçti. Kılıçdaroğlu yemeğin ardından Osmangazi ilçesinde esnafla bir araya geldi.

bursa-da-vatandastan-kilicdaroglu-na-muhtar-b-2-14022518-o.jpg

Yıllardır Bugünü Bekliyorum

Güvenlik tedbirlerinin alındığı esnada bir vatandaş Kılıçdaroğlu’na yaklaşarak çok sert eleştirilerde bulundu. ‘İşe yaramayan insanlardan kendinizi ayırmadığınız sürece gönüllerin başkanı olamazsınız, sizi başkan olarak görmek isteyenler var. Lakin bu gidişle mahallenizde muhtar bile olamazsınız.” dedi.

Yanıt Vermedi

Vatandaşın eleştirilerini dinleyen Kılıçdaroğlu, herhangi bir yanıt vermeden esnaf ziyaretini sürdürdü. Güvenlik görevlileri tepkisini dile getiren kişiyi bölgeden uzaklaştırdı.

Kılıçdaroğlu Ziyaretini Kısa Tuttu

Kılıçdaroğlu, esnaf ziyaretini kısa tuttu. 1050 Konutlar Mahallesi’nde oturan bir kadının oturdukları konutun depreme dayanıklı olmadığını ve bu konuda bakanlıktan yardım göremediklerine yönelik şikayetleri dinleyen Kılıçdaroğlu, daha sonrasında Bademli’ye hareket etti.

bursa-da-vatandastan-kilicdaroglu-na-muhtar-b-3-14022518-o.jpg

bursa-da-vatandastan-kilicdaroglu-na-muhtar-b-6-14022518-o.jpg

bursa-da-vatandastan-kilicdaroglu-na-muhtar-b-14022518-o.jpg