İyi Parti’nin Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu!

İyi Parti’nin Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu!

TV100 ekranlarında Bahar Feyzan’ın sunduğu Karşı Mahalle programına konuk olan Prof. Dr. Bahadır Erdem, Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adayı olduğunu belirtti.

 

TV100’de yayınlanan ve Bahar Feyzan’ın sunduğu Karşı Mahalle programı dün akşam yayınlandı. Programa Hacı Yakışıklık, Prof. Dr. Bahadır Erdem, Dr. Ahmet Zeki Üçok ve Cem Kaya konuk oldu.

 

‘’Türkiye’yi Çıkmaz Sokaktan Çıkartacak Tek Lider’’

Prof. Dr. Bahadır Erdem, canlı yayın oldukça önemli açıklamalarda bulundu. Erdem, Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Adayı olacağını aktardı. Sonrasında ise şunları ekledi, “Bugün Türkiye'yi bu çıkmaz sokaktan çıkaracak olan tek lider Meral Akşener’dir, bizim de Cumhurbaşkanı adayımızdır.” İfadelerini kullandı.

meral-aksener-in-ilk-vaadi-borclarin-tamamini-silecegiz-h3446-c3382.jpg

‘’İyi Parti Milliyetçi ve Demokrat Partidir’’

Prof. Dr. Bahar Erdem, canlı yayında İyi Parti hakkında da detaylı bilgileri kamuyu ile paylaştı. Erdem şunları ekledi, ‘’İyi Parti milliyetçi, demokrat ve atılı kalkınmacı bir partidir. Kendisini İYİ Parti aynen bu üç kavramla kıyaslıyor. Hem milliyetçi, milliyetçi olduğu kadar kalkınmacı aynı zamanda da demokrat’’ dedi.

‘’Özdağ Kusura Bakmasın’’

Ümit Özdağ, İyi Parti görevinden geçtiğimiz günlerde istifa ederek yeni bir parti kuracağını belirtmişti. Prof. Dr. Bahar Erdem ise bu duruma tepki göstererek şunları ekledi;

s-9ad59ad6ebb8487bf5de341ed55234a0e7fb06ef.jpg

‘’Özdağ da kusura bakmasın bir tek Ümit Özdağ mı milliyetçi?

İYİ Parti'nin Genel Başkanı, 27 yıldan beri bu aktif siyasette kalabilen ve bugün de Türkiye'yi bu çıkmaz sokaktan çıkaracak olan tek liderdir. Bizim de Cumhurbaşkanı adayımız Genel Başkanımızdır"