Devlet Bahçeli: Biz Küçük Ortaklıktan Gocunmuyoruz!

Devlet Bahçeli: Biz Küçük Ortaklıktan Gocunmuyoruz!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partililere seslendi.

Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

*Cehennem azabından kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Bu kutlu ay yüce kitabımızın indirildiği aydır.

skszrnwfp0wn9fjmiadsqa.jpg

*Sonuçsuz çekişmeler, kanlı çatışmalar, istikrarsız coğrafyalar, hakimiyet kavgaları ve gözle görülmeyecek kadar küçük olan bir virüsün insanlığa meydan okuması tüm bunlar insanlığın tehlikeli bir girdabın ortasında olduğunu gösteriyor.

*Tevekkülü rehber edinmeli, her zorluğun içinde bir kolaylık olduğunu bilerek hareket etmeliyiz. Biraz daha dişimizi sıkmalı, vuslat için sabretmeliyiz.

*Eren Operasyonları başarıyla yürütülmekte, PKK’nın yuvalandığı yerler tek tek temizlenmektedir, onlar kaçacak biz kovalayacağız. Şehitlerimizin hesabını sonuna kadar soracağız. PKK her yerinden dağılmakta ve can çekişmektedir.

*HDP ile ittifak kuranlar çocuklarımızın da düşmanıdır. Türk Milleti üzerinde operasyon yapmak isteyen emperyalist uşaklarını affetmeyiz.

*TSK, kanun, kahramanlık ve millet ordusudur. Aşkla ülkesine hizmet etmeye devam etmektedir. TSK’yı töhmet altında bırakılmak için söylenen sözler ise adi bir tuzaktır.

*104 emekli amiralin bildirisini düşünce özgürlüğü adı altında maskelemeye çalışanlar vesayetçi çevrelerdir.

*Kılıçdaroğlu’na tavsiyemiz nifak saçan diline hakim olması ve bizden uzak durmasıdır.

*104 emekli amirale ‘zevzek’ diyen ve bize sürekli ‘küçük ortak’ diyen İP başkanında da aynı üslup var, mahalle arasında dedikodu yapar gibi konuşmaktadır. Büyüklüğün Allah’a mahsus olduğu inancındayız ve biz küçük ortaklıktan gocunmuyoruz.

kapak-112356.jpg