SGK ve Bağ-Kur'lu Olan Emeklilere Müjde... Başvurular Şuan Başladı: ATM Üzerinden Hemen 1500 TL ile 2500 TL Alabileceksiniz...

SGK ve Bağ-Kur'lu Olan Emeklilere Müjde... Başvurular Şuan Başladı: ATM Üzerinden Hemen 1500 TL ile 2500 TL Alabileceksiniz...

Özel ve kamu bankaları 13 milyonun üstünde olan emekliyi ilgilendiren promosyon ödemelerine aynı hızla devam ediyor. Emekli aylıkları ile geçimlerini karşılayan yurttaşlara Halkbank bir müjde daha verdi.Özel ve kamu bankaları 13 milyonun üstünde olan emekliyi ilgilendiren promosyon ödemelerine aynı hızla devam ediyor. Emekli aylıkları ile geçimlerini karşılayan yurttaşlara Halkbank bir müjde daha verdi.


Eğer aylıklarını Halkbank üzerinden almak için üç yılı kapsamakta olan bir taahhütname verirlerse ilave olarak 500, 1500 ve 2500 TL promosyon sunulacak. Vatandaşlar bir taraftan da bu haklardan faydalanmak için Halkbank üzerinden verilecek promosyon ödemeleri hakkında ayrıntıları araştırmaya devam ediyor. Emekli yurttaşların bu ödemelerden faydalanması için hangi koşulları taşımaları gerekmektedir?

SGK ve Bağkur ile emekli olan yurttaşlara tam 500, 1500 ve 2500 TL promosyon ödemeleri sunulacak. İşte Halkbank promosyon ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar

2-005.jpg

SGK ve Bağkur ile emekli olan yurttaşlara Halkbank şu anda 500, 1500 ve 2500 TL promosyon ödemeleri verecek. Bu durum emekli yurttaşların en çok araştırdıkları hususlardan bir tanesi oldu. Bu sebeple tüm ayrıntıları sizlere özel derledik. ATM ile hemen alabileceğiniz hizmet Halkbank tarafından özel olarak sunuluyor. Emekli aylıkları noktasında verilen 500, 1500 ve 2500 TL hangi koşullar ile neye göre verilecek? İşte Halkbank tarafından verilen promosyon ödemeleri ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar

Emekli promosyonlarından kimler faydalanabilecek?

SGK ve Bağkur üzerinden emekli olan yurttaşlar eğer aylıklarını Halkbank ile almayı tercih etmeleri durumunda bu haklardan yararlanabilecekler. Bir taraftan da maaş transferi yapmış olan tüm SGK – SSK ve bağkur emeklileri de aylıklarını tam 3 sene boyunca Halkbank ile almak noktasında söz verirlerse de bu taahhüt ile birlikte bankalardan promosyon alabilecekler. Emekli aylıkları Halkbank içerisine transfer edenler de ilk alıklarını Halkbank üstünden almaları ile promosyon ödemelerini de almış olacaklar.

Promosyon ne kadar sunulacak ve miktarlar neye göre tespit edilecek?

 

Halkbank promosyonları; SGK ve bağkur ile emekli olan yurttaşlar için 500, 1500 ve 2500 TL olarak sunulacak. Kimlerin ne kadar faydalanacağı maaş tutarlarına göre tespit edilecek. Bunlar;

1500 TL altında emekli aylığı alan bir emekli Halkbank’tan almak noktasında üç senelik taahhüt verirse 500 TL promosyon ödemesi alacak.

1500 TL ve 2500 TL arasında emekli aylığı alan bir emekli eğer Halkbank’tan almak noktasında üç senelik taahhüt verirse 625 TL promosyon alacak.

2500 TL üzerinde emekli maaşı alan bir emekli eğer Halkbank’tan almak noktasında üç senelik taahhüt verirse 750 TL promosyon alacak.

Promosyon için nasıl müracaat yapılır?

Promosyon ödemelerinden faydalanmak için yurttaşların öncelikle müracaat yapması gerekir. Başvuru tüm Halkbank şubelerinden yapılacaktır. Tabi ki bunların beraberinde 7 gün 24 saat boyunca istenilen her an Halkbank ATM ile olabileceği gibi, 0850 222 92 62 Halkbank emekli numarasını arayarak da anlık olarak yapılabilir.

Halkbank emekli müşterilerine 750 TL ye varan promosyon veriyor…Emekli yurttaşlar tam üç sene boyunca aylıklarını Halkbank ile almak için söz vermesi şartı aranıyor. Maaşlarını burdan almaya başlayan vatandaşlar için promosyon ödeme uygulaması ise SGK ile sözleşme imzalamış bulunan Halkbank emekli müşterilerine 750 TL limitinde promosyon ödemeleri ile yer almakta.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum