O İki Kadın Beni Kandırdı!

O İki Kadın Beni Kandırdı!

CNN Türk’te “Sorgu Sual” programına katılan Miss Turkey  2018 güzeli Şevval Şahin, Türkiye gündemine oturan program sonrası açıklamalarda bulundu. Videolu bir paylaşım yapan Miss Turkey güzelinin

 

 

CNN Türk’te “Sorgu Sual” programına katılan Miss Turkey  2018 güzeli Şevval Şahin, Türkiye gündemine oturan program sonrası açıklamalarda bulundu. Videolu bir paylaşım yapan Miss Turkey güzelinin videoda moralinin bir hayli bozuk olduğu ve sinirli olduğu gözlendi. Katıldığı programda Türklüğünün sorgulandığını dile getiren Şahin, programa sosyal sorumluluk nedeniyle katıldığını belirtti. “Programdan önce belirttiğim bazı konularda hassas olduğumu belirtmeme rağmen, program başlayınca şaşkınlık içinde kaldığım sorularla karşılaştım” dedi.

 

Sosyal medya üzerinden video yoluyla açıklama yapan Şevval Şahin, takipçilerini içini açtı. Haksızlığa uğradığını söyleyen güzel, 6 yaşından beri İngiltere’de yaşadığını söyledi. Türkiye’den uzak kaldığı için bazı şeyleri bilmemesinin normal karşılanması gerektiğini ifade eden genç güzel programda yaşanılanlar için CNN Türk’e dava açacağını belirtti.

 

Programı Terk Edecektim; Ama Vazgeçtim

sevval-sahin-cnn-turkteki-sorgu-sualde-zor-anlar-yasadi-manset.jpg

Program öncesi belli başlı konularda anlaşma yaptıklarını belirten Şahin; “koronavirüs, sevgilim ve parti ile ilgili herhangi bir soruya maruz kalmak istemediğimi belirttim” dedi. Hassas olduğum bu konuları dile getirdiğini belirten Şahin, program başladığı gibi Türklük ile ilgili sorulara maruz kalması sebebiyle şaşkınlık yaşadığını belirtti. Videoda açıklama yapan genç güzel, bu sorular karşısında yayını terk edip menajerinin yanına gittiğini belirtti. Menajerinin tavsiyesi üzerine programa tekrar döndüğünü belirten Şevval Şahin; “Beni ikna ettiler ve ben o masaya tekrar oturmayı kabul ettim” dedi.

 

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında programa katılmayı kabul ettiğini belirten genç güzel; “kadına şiddet konusunda bana güven verdiler ve ben onlara inandım. Programa katılma sebebim buydu.” Dedi.

 

İstiklal marşını okuyamadığı için tepki aldığını belirten Şevval Şahin; “İstiklal Marşı’nı bilmiyor olmam gayet normal, ben 6 yaşımdan beri İngiltere’de yaşıyorum. İstiklal marşını okuyunca örnek bir kadın mı olacaktım? Ne olacaktı.” Dedi.

 

CNN Türk’e Dava Açıyorum

 

İstiklal Marşı’nı okuyamadığı için birçok kişiden tepki aldığını belirten genç güzel bu durumdan rahatsız olduğunu belirterek; “Yayınlanmaması gereken yerleri yayınladılar. Konuşup anlaşmıştık ve bu bölümler yayınlanmayacaktı ama onlar sözlerinde durmadılar. CNN Türk’e dava açıyorum. Bazı konuları bilmemesinin oldukça normal olduğunu belirten Şahin; “bazı şeyleri bilmediğim için daha az Türk olmuyorum. Sonuç olarak hayatımı yurt dışında geçirdim ve bu durum oldukça normal” dedi.

 

Programa katılması için iki kadının kendisini ikna ettiğini belirten Şahin; “onlara inandım ve beni çok güzel inandırdılar. Pişman değilim, istediğiniz kadar Türklüğümü sorgulayabilirsiniz.” İfadelerini kullanan genç güzel dava için kararlılığını gösterdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.