Sedat Peker’in İddiaları Sonrası Suskunluğa Bürünen Veyis Ateş’ten İlk Haber Geldi!

Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker’in son videosunda hakkında bazı iddialar ortaya attığı Habertürk sunucularından Veyis Ateş’in o günden beridir sessizliği devam ederken bu konuya dair en net açıklama ise gazeteci İsmail Saymaz’dan geldi.

Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker’in son videosunda hakkında bazı iddialar ortaya attığı Habertürk sunucularından Veyis Ateş’in o günden beridir sessizliği devam ederken bu konuya dair en net açıklama ise gazeteci İsmail Saymaz’dan geldi. Halk TV’de katıldığı canlı yayında buna dair açıklama yapan İsmail Saymaz, Veyis Ateş ile telefonda görüştüğü kendisi tarafından belirtilirken Veyis Ateş’in uzun bir süre ekranlardan uzak kalacağını söyledi.

İsmail Saymaz yaptığı açıklamada Veyis Ateş ile konuştuğunu belirtirken; bazı şeyleri Ateş’in isteği üzerine paylaşamayacağını belirtti. Ateş’e konuşması gerektiği telkininde bulunduğunu belirten İsmail Saymaz, bu teklifin Veyis Ateş tarafından kabul görmediğini belirtti. Veyis Ateş hakkında ortaya atılan iddiaları da sorduğunu söyleyen Saymaz, bu iddialar hakkında Ateş’in çıkıp konuşması gerektiğini belirterek gerekirse köşe yazısında bir röportaj yapabileceklerini söyledi; ancak Veyis Ateş’in bir süre her şeyden uzak kalmak istediğini belirten Saymaz; Ateş’in uzun süre ekrenlarda olmayacağını söyledi.