Sedat Peker 9. Video’yu Yayınladı!

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Youtube hesabı üzerinden yeni bir video yayınladı. Peker, ‘’Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil, direndikçe büyüyoruz’’ başlığıyla yayın yaptı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, birçok suçtan kaynaklı olarak yurt dışına kaçtı. Türkiye’de yaşamayan Peker, Youtube üzerinden videolar yayınlıyor. Yayınladığı videodan bazı kısımlar ise şu şekilde:

Akit medya grubunun hedefine alan Sedat Peker, şunları söyledi:

‘’Bugün hem güleceğiz hem de güldüreceğiz. Hem güleceğiz, hem düşüneceğiz. Geleneğimiz olduğu üzere bugün yine yoklamayla başlamak istiyorum, konuk oyuncularımız var. Akit Medya Grubu, makara yapmayacağım onlarla. Beraber ekmek yedik, sofra kurduk.’’

Suç örgütü lideri sonrasında da gazetecileri hedef alarak şunları söyledi:

‘’Çakma gazeteciler, çakma yorumcular, televizyona çıkan dümenciler, paketi nasıl indiriyorsunuz onu anlatacağım. Sahtekârsınız lan siz. Ulan adam değilsiniz, büyük sahtekârsınız. Çakma yorumcular, analistler. Doğu Dayı, Doğu Amca eyvallah, tamam.’’

''Biz televole denen bir zehri içmiş insanlarız. Ömrümüzün 15-20 senesi televole denen şeyle geçti. İnsanlar ona çıkmak için para veriyorlardı. Akıl sağlığı yerinde olan bir insanın bırak dinlemeyi, ben de dinledim, bizden bir şey olmaz. Bizden olsa olsa çöp olur. Vallahi diyorum masanıza oturtmayın, şaka yapmıyorum. Biz sadece aklınızı karıştırırız. Biz değil mi o televoleleri her gün olsun diye 4-5 saat TV başında onları izledik."