Sandra Bullock Çocuk Derisi Kullanıyor! Dünya Şoka Girdi ..!

Sandra Bullock Çocuk Derisi Kullanıyor! Dünya Şoka Girdi ..!

ABD dizilerinde ve sinema oyunculuğu yapan güzel oyuncu Sandra Bullock en sevilen akşam kuşağı programın katıldı. Sunucunun her sorusuna içtenlikle cevap veren Sandra Bullock son sorunun cevabıyla hem izleyicileri hem de stüdyodakilerini şok etkisi..

ABD dizilerinde ve sinema oyunculuğu yapan güzel oyuncu Sandra Bullock en sevilen akşam kuşağı programın katıldı. Sunucunun her sorusuna içtenlikle cevap veren Sandra Bullock son sorunun cevabıyla hem izleyicileri hem de stüdyodakilerini  şok etkisi yarattı. Sunucu “Sandra Bullock yıllar geçse de güzelliğinden hiç ödün vermiyorsun. Bu güzelliğin sırı nedir acaba. Bizimle paylaşırmısın .” sorusunu sorudu.  Sandra Bullock verdiği cevap ise “ güzelliğim için herhangi bir şey yapmıyorum sadece çocukların sünnet derisini yüzüme doktor yardımıyla enjekte ettiriyorum hepsi bu. ”Cevabı şaşırttı. İnsan vücudunda yer alan Adrenochrom adı verdiğimiz genlik hücresi çocuklarda olduğu biliniyor. Para karşılığı ile alarak kendine enjekte ettiği yıllar sonra açığa çıktı.

1.jpg

Atık Olacağına Ben Kullanıyorum

 

Geçtiğimiz gün programa katılan Hollywood güzel oyuncularından Sandra Bullock  yaşı ilerlediği halde hala genç ve bir o kadarda güzel kalmasının sırrı soruldu. Ünlü oyuncu çocuk derisi enjekte edildiğini söyleyince tepkiler çığ gibi büyüdü. Sosyal medya üzerinden de ünlü oyuncu “ Yıl olmuş 2020 hala epidermal büyüme faktörü efd serumu herkes tarafından bir yanlış görüş içeriyor. Yıllardır. Koreli çocukların sünnet derilerini alarak Adrenochrom hücresini enjekte ediliyor. Sadece ben yaptırmıyorum. Birçok dizi ve sinema oyuncularda genç kalmak için bu işlemi yapmıyor. Sadece Koreli çocukların derileri bu işlem için yetersiz başka kesimlerinde talep ve ihtiyaç artmasına göre deri isteği sunuyor. Maliyeti çok olmasına rağmen hala genç kaldığım doğru. Neden bu kadar tepki verildi hiç analmış değilim. Atık olacağına sağlığım için ben kullanıyorum. Bu konuyu büyütülecek bir şey yok. Benim yaşamım benim hayatım. ” Açıklamalarda bulundu.

 

Sadece Sünnet Derisi Kullanılmıyor

 

Sandra Bullock katıldığı programda sunucunun sorularına cevabının devamı olarak  “Sadece sünnet derileri kullanılmıyor. Ülkemize gele n mültecilerin öldükten sonra sağılıklı birey ve çocukların da derilerini, organlarını ve sünnet derilerini de yine bu yol üzerinden kullanılıyor.  Sadece sünnet derisi olarak olaya bakmayın. Ben sadece masumlaştırmak amacıyla söyledim. Tıp ilerledi ve güzellik herkesin istediği bir şey bende  tıbbın bir yöntemini kullandım.” Açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.