Varislere Karşı Mükemmel Sütlü Tarif!

Varislere Karşı Mükemmel Sütlü Tarif!

Kadınlarda. Yapılan bir çalışmaya göre daha çok görülen varis, tromboz damarların tıkanması ile birlikte ortaya çıkmaktadır.

 

Kadınlarda. Yapılan bir çalışmaya göre daha çok görülen varis, tromboz damarların tıkanması ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Daha çok ayak bileği çevresinde ortaya çıkan ve görüntüsü ile rahatsızlık uyandıran varis problemi tedavi edilmediği taktirde daha ciddi hastalıklara neden olabilmektedir. Kötü görüntüsü hem rahatsızlık uyandırmakta hem de bu görüntü vücutta bir şeylerin ters gittiğine net bir şekilde işaret edebilmektedir.

2-001.png

Bazı insanlar varis tedavisini bir kenara bırakıp bu sorunla yaşayabilmektedir. Genel itibariyle bazı durumlarda çok ciddi sorunlara neden olamayabilen varislerin ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlara sebep olması söz konusu olabilmektedir. İşi gereği çok fazla ayakta duran kişilerde görülebilen varis aşırı kilo durumlarında da ortaya çıkabilmektedir. Bu içerikte bahsedeceğimiz sütlü tarif ile varislerden kurtulmayı hızlıca yerine getirebilirsiniz. İşte o mükemmel tarifimiz.

 

Sütlü Tarif İçin Gerekli Malzemeler ve Hazırlanışı!

3.png

Varisler için doğal çözüm yolu olan sütlü tarif için gerekli malzemeler; yarım kalıp sabun ve 1 su bardağı kadar süt. Bu basit bulunan iki malzeme ile kolaylıkla elde edeceğiniz doğal varis ilacının hazırlanışı için ilk olarak sabunu rendeden geçirin. Rendeden geçirilen sabunu daha sonra süt ile karıştırın. Sabunun sütün içinde tamamen eridiğini görene kadar karıştırmaya devam edin. Bu işlemden sonra pamuk veya temiz bir bez yardımıyla karışımı varisli bölgelere sürün.

4.png

Sürdüğünüz karışımın varisli bölge tarafından emildiğinden emin olduktan sonra işlemi bırakabilirsiniz. Önerilen kullanım süresi haftada 3 sefer olmakla birlikte varislerden kurtulana kadar kullanmaya devam edin. Kısa sürede etkisini fark edebileceğiniz bu tarifte sabun kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olurken, süt ise bu tarifin emilmesini sağlamaktadır.