Sadakatsiz 9. Bölüm Fragmanında Ali Annesini Tercih Ediyor! Asya Ölecek mi?

Sadakatsiz 9. Bölüm Fragmanında Ali Annesini Tercih Ediyor! Asya Ölecek mi?

Sadakatsiz son bölümde Volkan'ın saldırısı sonrası kafası yarılan Asya'nın ölüm tehlikesi bulunuyor. Asya hayatını kaybedecek mi? Sadakatsiz 9. bölüm fragmanında yaşananlar ve Asya'nın son durumu.

Yeni bölümü şimdi sona eren bir sonraki bölümün fragmanı yayınlanan Sadakatsiz'de ipler daha da gerilecek. Volkan'ın Ali'yi öldü sanıp çıldırması ve Asya'yı ciddi şekilde yaralaması oğlunun tepkisine yol açtı. Kanlar içerisinde yerde yatan Asya'nın sağlık durumu nasıl?

Sadakatsiz Dizisinde Asya Ölecek mi? 

Volkan tarafından saldırıya uğrayan ve başını masaya çarparak hayati tehlikesi bulunan Asya'nın sağlık durumu nasıl? Dizinin son bölümü, Ali'nin babasına "bana oğlum deme" diyerek yanından ayrılması ve annesinin elini tutmasıyla sona ermişti.

Sadakatsiz 9. Bölüm Fragmanı

Fragman yayınlanır yayınlanmaz haber sitemizde yer alacaktır. Bu içeriğin güncellenmesini bekleyiniz.

Asya Ali'yi Volkan'a Bırakmayacak

Oldukça farklı bir plan uygulayan Asya, oğlunun saçından bir tutam alarak Volkan'a Ali'nin öldüğünü söyler. Ancak bunu yaparken oldukça sessiz konuşur ve Volkan'ın çıldırmasını sağlar. Ne yapacağını şaşıran Volkan her şeyim dediği oğlunu kaybettiğini düşünerek Asya'yı boğmaya başlar. Sonrasında onu iterek başını yarar. 

Sadakatsiz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ali'nin son zamanlarda babasını merak etmesi ve bundan ötürü annesi Asya'yı suçlu tutmasından ötürü Asya akıllara durgunluk verecek bir plan yapar. Babasının Tekirdağ'da olduğunu belirterek, onu okula götürmesi için Volkan'ın ve Derin'in kaldığı eve bırakır. Babasını Moskova'da sanan ancak büyük bir şaşkınlık geçiren Ali yaşananları merak eder. Babası Volkan ise Derin ile arkadaş olduklarını annesi ile kavgalı oldukları için bir süredir burada yaşadığını belirtir. Ancak Ali, Derin ile babasının ilişkisine bir türlü anlam veremez ve Derin'e kaç yaşında olduğunu sorar. 24 yaşında olduğunu belirten ve tedirgin olduğu yüzünden okunan Derin, ne yapacağını bilemez. Ali'nin "benim babam 40 yaşında nasıl arkadaş olabiliyorsunuz" sorusu karşısında ise çaresizce arkadaş olmanın yaşla ilgisinin olmadığını söyler.

Asya'nın akıl dolu hamlesi karşısında sinirlerine hakim olamayan Derin, Asya'nın evini basar. Ona bağırıp çağırırken bahçesindeki bitkileri tekmeler ve karnındaki ağrı sebebiyle bayılacak gibi olur. Asya onu apar topar çalışmakta olduğu hastaneye götürür. Derin içeride tedavi olurken Derin'in annesi hastaneye gelir ve Asya'ya bağırarak onu suçlar. Tüm bu olaylar olurken Asya sakinliğini korumaya devam etmektedir. Hastane bahçesinde karşılaşan Volkan ile Asya tartışmaya koyulacaktır. Ancak Asya bu sefer yalnız değildir. Hastaneye yeni katılan psikiyatrist onunla beraberdir. Volkan ile aralarında çıkan tartışma sonucu Volkan'a yumruk atar. Asya ile aralarındaki tartışma alevlenince Volkan oğlunun kendisinde kalacağını tekrar belirtir. Asya bu sözlere dayanamaz ve Ali'yi okuldan kaçırır. Yaşanan olaylardan sonra Ali ile gizli bir anlaşma yapar ve Ali evin içerisinde sessizce bekler. Volkan'ı tahrik ederek Ali'yi öldürdüğünü ima eden Asya, Volkan'ın saldırısına uğrar ve bu sırada Ali ile göz göze gelir. Bakalım 9. bölümde bu olaylar nereye varacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum