Rüyada Yangın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yangın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yangın veya ateş görenler bunun ne anlama geldiğini merak etmektedirler. Birçok anlamı olabilen ve yangının nasıl olduğuyla da değişkenlik gösteren rüya yorumları ile merakınızı gideriyoruz.

 

 

Rüyada yangın veya ateş görenler bunun ne anlama geldiğini merak etmektedirler. Birçok anlamı olabilen ve yangının nasıl olduğuyla da değişkenlik gösteren rüya yorumları ile merakınızı gideriyoruz. Rüyada görülen yangının nerede çıktığı ve sizin temas edip etmediğiniz ile alakalı olarak farklı yorumlamalar ortaya çıkabilmektedir. İşte tüm detayları ile rüyada yangın görülmesinin yorumları.

Rüyada Yangın Çıkması

Rüyada yangın görmek genel anlamda kötüye yorulmakla birlikte farklı değişkenlikler ile iyi yorumlamalar da ortaya çıkabilmektedir. Rüyasında yangın gören kişinin sıkıntılı günler geçireceği rivayet edilmektedir. Yangından çıkan duman beyaz renkte ise bu sıkıntının ortaya çıkacak olay bir olayla olacağı bildirilmektedir. Siyah duman ise kötü bir haberin geleceğine işaret eder; ancak yangında alevleri gören kişinin kazancında bolluk olacağı yorumları da bu rüyanın iyi tarafları olarak öne çıkmaktadır.

Rüyada Yangını Söndürmek

Rüyasında yangın söndürdüğünü gören kişiye iyi yorumlar gelmektedir. Huzur ve mutluluk bu kişi için yakındadır. Bu rüya sahibinin yakın zamanda birçok sıkıntıdan kurtulacağı şeklinde yorumlanan bu rüyada geçim sıkıntısı, üzülmeler ve daha tüm sorunların biteceği anlamı çıkmaktadır.

Rüyada Yangını Çıkarmak

Rüyada kendinizi yangın çıkarırken gördüyseniz bu sizin yakın zamanda bir kötü olayın fitilini de ateşleyeceğiniz anlamına gelir. Bu rüya sahibi çevresine bir olay veya durum noktasında kötü örnek olacaktır. Yine bu rüyanın devam yorumunda ise rüya sahibinin çevresinden fitneci damgası yiyeceği şeklinde de geçmektedir. Dini açıdan yapılan yorumlarda rüya sahibinin yoldan çıkacağı şeklinde yorumlanan bu rüyada kişinin Allah’ın şer koyduğu kurallara karşı geleceğine atıfta bulunmaktadır. Yine dedikodu ve kötülükte bu rüyanın yorumları arasında gösterilir.

Yangın Çıktığını Görmek

Rüyasında yangın çıktığını gören kişinin bazı kötülükler ile karşılaşacağı yorumu yapılmaktadır. Bu rüyanın sahibi çevresinden veya uzak çevresinden birinin kötülüğüne maruz kalacaktır. Bu rüya her anlamıyla kötüye yorulmakla birlikte; yaşanacak olan durum vesilesinde rüya sahibinin kederleneceği ve yalnız kalacağı söylenmektedir. Bu kişiye büyük bir mutsuzluk geleceği de yine bu rüya yoluyla haber edilmektedir.

Yangında Duman Görmek

Rüyada yangından duman çıktığını görmek toplumsal bir problemin başlayacağı anlamına gelmektedir. Toplumdaki her bireyi ilgilendiren bir sorun veya kötülük tez vakitte kendini gösterecektir; ancak rüyada görülen yangından çıkan dumanın hangi renkte olduğu da önemlidir. Siyah duman çıkması halinde rüya sahibinin kederle imtihan edileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Beyaz duman görülmesi halinde ise bir olayın olacağı ve bu olayın tüm herkesi ilgilendireceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumlar ise dumanın iyiye işaret ettiğini de gösterebilmektedir. Bu yorumlara göre yangından çıkan duman sorunların ve üzüntülerin yok olacağı şeklinde bildirilmektedir.

Rüyada Evin Yanması

Rüyada evinin yandığını gören kişi için kötü haberlerin yolda olduğu şeklinde yorumlar yapılır. Rüya sahibi zorlu ve sıkıntılı günler beklemektedir.