Rüyada Korkmak! Rüyada Korktuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Korkmak! Rüyada Korktuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada en çok görülen şeylerden bir tanesi korku öğeleri olmaktadır. Öyle ki bu rüya ile birlikte kişi ertesi güne bile korku ile uyanabilmekte ve tüm gününü bu korku öğesinin travması ile geçirebilmektedir.

 

 

Rüyada en çok görülen şeylerden bir tanesi korku öğeleri olmaktadır. Öyle ki bu rüya ile birlikte kişi ertesi güne bile korku ile uyanabilmekte ve tüm gününü bu korku öğesinin travması ile geçirebilmektedir. Bu bağlamda bu korku rüyalarını gören kişiler bu rüyaların hangi anlamları taşıdıklarını merak ederek araştırmaya başladıkları bilinmektedir. Bu meraka karşılık içeriğimizde korku temalı rüyaların anlamlarını derliyoruz.

 

Rüyada Korkmak veya Korktuğu Görmek!

Rüyada korktuğunu görmek veya rüyada korkmak birçok alt soruyu beraberinde getirmekle birlikte genellikle korku öğeleri yorumcular tarafından rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkışmışlık hissine yorulmaktadır. Rüya sahibi içinden çıkılmaz bazı durumlarla uğraşmakta ve bu sebeple oldukça panikleyebilmektedir. Rüya sahibinin bu korktuğu durumlardan kaçtığı veya yok saydığı yine rüya yorumcuları tarafından belirtilmekle birlikte rüya sahibinin er yada geç bu korkuları ile yüzleşeceği belirtilmektedir.

 

Rüyada Korkudan Ağladığını Görmek!

Rüya sahibinin korkudan ağladığını görmesi iyiye işaret olarak nitelendirilir. Rüya sahibi uzun zamandır içinde bulunduğu çıkmaz yollardan kurtulacağı şeklinde yorumlanan bu rüyaya göre artık daha ferah ve mutlu bir hayatın yakın zamanda geleceği belirtilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin bu içinde bulunduğu zorlu şartlardan kendi iradesi ile üstesinden geleceği belirtilirken bu anlamda rüya sahibinin ilerleyen zamanlarda kendinden daha emin adımlar atacağı da yorumlanmaktadır. Bazı rüya yorumcuları ise bu rüya ile birlikte ortaya çıkacak bazı durum ve gelişmeler neticesinde rüya sahibinin ortamlarda daha saygın biri olarak kabul edileceğini söylemektedirler.

 

Rüyada Korkuyla Kaçtığını Görmek!

Rüyada korku ile kaçtığını veya bir şeyden korktuğu için kaçtığını gören kişi için yine iyi ve güzel bir karmaşık rüya yorumu yapılmaktadır. Rüya sahibi gerçek yaşamında bazı önemli kararlar almaya çalışacağı dönemlere girişecektir. Bu kararlar rüya sahibini oldukça zorlayacağı gibi rüya sahibinin daha zorlu bir sürece gireceği anlamı da belirtilmektedir. Ayrıca rüya sahibi için buralara kadar kötü şekilde yorumlar gelse de rüya sahibinin vereceği kararlardan dolayı uzun vadede mutlu olacağı şeklinde yorum yapılır. Yani bu rüyanın genel yorumunda kısa süreli bir zorlanma ve mutsuzluk gelse de uzun vadede ise mutluluk ve ferahlık anlamı taşımaktadır.

 

Rüyada Korkarak Saklandığını Görmek!

Rüyasında korktuğu şeyden saklandığını gören kişi için yine zorlu kararların geleceği dönemlerin beklendiği yorumcular tarafından belirtilmekle birlikte, rüya sahibinin bu kararları vermekten çekindiği şeklinde yorumlar belirtilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin bazı şeyleri yanlış hesapladığı ve bu sebeple aslında bu rüyanın bir uyarıcı olduğu yorumcular tarafından açıklanmakla birlikte rüya sahibinin bu rüyayı dikkate alması beklendiği belirtilir. Son olarak rüya yorumcuları rüya sahibinin vereceği kararlardan ilk başta ğişmanlık duyacağını; ama bu kararların doğru olduğunu göreceği ve bu sebeple mutlu olacağını ifade etmektedirler.