En Sadık 4 Burç Hangileri?

En Sadık 4 Burç Hangileri?

En sadık burçlar listesine göre belki karşınızdaki kişiye dair bazı fikirler elde edebilirsiniz. İşte karşınızda en sadık 4 burç.

 

 

Günümüzde biriyle tanışıldığı zaman genelde ilk sorulan sorulardan biri burcun nedir? sorusu olur. Bu sorunun sorulmasında ki neden ise bir insanın burçu sayesinde hakkında birçok bilgi edinebileceğimiz gerçeğidir. Bir insanın sadık olup olmadığını da yine burçundan anlayabilirsiniz. Bizde sizin için hangi burçlar daha sadık onları araştırdık.

 

4.Koç Burcu

Koç burçlu insanlar açık sözlülükleriyle bilinir. Düşündüğü şeyi doğrudan dillendirmesi, korkusuzluğu, çekinmezliği ve hiçbir mücadeleden ya da gerilimden kaçmaması onu en sadık burçlardan biri haline getirir. Düşündüğünü söylemek ve dürüst olmak onlar için çok önemlidir. Sadık bir insanın da dürüst olması gerekmez mi zaten? Önce kalp yoluyla iletişimin bir yolu bulunur. Ardından da direkt olarak her şey konuşulur. Bu olay da sadakat bağının güçlenmesine yardımcı olur.

 

3.Oğlak Burcu

Duygularında tutarlılık olan bu burçta hayatlarının diğer alanlarında nasıllarsa ilişkilerinde de gelenekselcidir. Yani bu burç bağlılığını eski usule göre sunar. Davranışlarında da duygularında olduğu gibi tutarlıdırlar. Oğlak burçu insanı ilişkide verilen söze, güvene ve sadakate her şeyden çok önem verirler. Bu nedenden ötürü ilişkilerinde verdiği güvene ve verdiği sözlere bağlı kalmaya çok önem verirler. Kendisine yapılmasını istemediği şeyi karşısındakine asla yapmaz. Bu da onları aranılan bir partner konumuna getirir.

 

2.Boğa Burcu

Seni hayatının her alanına dahil etmek isteyen boğa burçu da en sadık burçlar arasında bulunmakta. Kendisini çok iyi tanıyan bu burç insanı hayatını, sınırlarını, yapabileceklerini ve yapamayacaklarının farkında olup ona göre davranır. Genelde bu burçun insanı stabil olur. Düzenini çok sevmesinden dolayı bu düzenin dışına çıkmak istemezler. Hayatını çok iyi çizer ve belirler. Çizgileri dışına asla çıkmaz. Ama birini sevmesi halinde o çizgilerin içini tamamen sevdiği insanla doldurmak ister. Sevdiği insanları asla yanından göndermez ve kendisinden uzaklaştırmaz. Herhangi bir şeyi gizlemek için bir uğraşta bulunmaz. İlişkilerine aşıladığı güven ilişkilerine sadık kalmasına ve başladığı ilişkinin kolay kolay yıkılmamasını sağlar.

 

1.Balık Burcu

Bir ilişkiyi yürütmek için en çok çaba sarf eden burç olarak bilinen balık burçu insanının en önemli gördüğü şey sevilmek. Sevgi arsızı kelimesi bir balık burçu insanı için kullanılırsa yanlış yapılmış olunmaz. Bir su grubu burçu olmasından dolayı gösterdiği bu romantik ve naif yapı, ilişkiden kopmaması ve ilişkiye sıkıca bağlı kalmasını sağlar. İlişkinin ayakta durması için ne gerekiyorsa yapar hatta gerektiğinde elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışır. İlişkisine kesinlikle sadık olan bu burç kendisini o ana ve o kişiye adar.