En Kıskanç 3 Burç Hangileri!

En Kıskanç 3 Burç Hangileri!

Belki de bu içerikten sonra karşınızdaki kişiye ilk sorunuz hangi burç olduğunu sormak olabilir. Hazırsanız biz size en kıskanç 3 burcu açıklayalım.

 

 

Burçlar insanların doğum tarihine göre belirlenmiş ve görece doğum tarihine bağlı olarak bazı karakteristik özellikleri kendisinde barındıran olguların disipline girmiş halidir. Üzerinde bilimsel ve ruhani anlamda birçok çalışmanın yapıldığı burçlar Astroloji başlığı altında incelenen evrensel eylemlerden biri olmakla birlikte doğruluğu veya yanlışlığına hiç girmeden bu konuda yapılan sayısız detaylı çalışmaya önümüzü ilikleyerek başka bir noktaya temas edelim.

Genel tabirleriyle karakteristik bazı özellikler burçlara yüklenirken, bu karakteristik özellikler çoğu insan tarafından doğru kabul edilmektedir; astroloji veya burçların genel bir bilgiyle yalanlanması gibi olguları bir kenara koyarak, yapılan değerli çalışmalar için sizi teşvik ederek bu içerikte daha çok kıskançlık konusu üzerinde duracağımızı belirtelim. Bazı burçların karakteristik özelliklerinden net bir şekilde ortaya çıkan olgulardan bir tanesi kuşkusuz kıskançlıktır. Kıskanmayı artık içinde bir karakteri olarak hisseden bu burca sahip insanlar kimler? Belki de bu içerikten sonra karşınızdaki kişiye ilk sorunuz hangi burç olduğunu sormak olabilir. Hazırsanız biz size en kıskanç 3 burcu açıklayalım.

 

Akrep

Akrep burcu 12 burç arasında tartışmasız en kıskanç burçtur. Öyle ki etrafındaki kişilere güven duymakta bile çok ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Kıskançlıkta artık zirveleri oynayan bu burca sahip biri ile birlikteyseniz bir kere daha düşünün demeyeceğiz elbette. Hayatta her şeyin dengesi vardır ve tüm insanlar için tamamlanma hissi, bu sebeple her şey birbirini dengeleyebildiği, her şeyin fazlası da törpülenebilmektedir; çünkü insan değişime ve adaptasyona en yatkın varlıktır unutmayın.

 

Yengeç

Yengeçler kıskançlık konusunda iki yüzlüdürler. En çok kıskanan burçlardan biri olmakla birlikte bu kıskançlıklarını gizlemede ustadırlar. Kıskançlık gizlemede usta olmasalar bile muhakkak ellerinden ne gelirse yapabilmektedirler. Bu noktada yengeç birinin kıskanmıyorum lafına çok takılmayın mutlu olun ve mutlu edin gerisi zaten kendiliğinden gelen insani ilişkiler disiplinidir.

 

Aslan

Aslan burcu olan kişiler çok fazla sevgi doludurlar. Tutku ve sevgi bağımlısı bu burcun bu özelliği kıskançlık girdabına götüren en büyük etkendir. Kıskançlığı öyle fazladır ki ilgiyi her zaman kendisinde isteyebilmektedir. Çevresindeki kişilerin dikkatini çekmek veya çekebilmek onun için oldukça önemli olmakla birlikte, ön planda olmaya bayılır. Şayet bu isteği gerçekleşmezse kıskançlıkta ciddi seviyelere ulaşır. Aman aslanları üzmeyin.