1 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları!

1 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları!

Burçlarını merak edenler için 1 Şubat Pazartesi burç yorumları işte sizlerle. Aşk, para, mutluluk, üzüntü sizi 1 Şubat Pazartesi günü neler bekliyor bakalım isterseniz.

 

 

Burçlarını merak edenler için 1 Şubat Pazartesi burç yorumları işte sizlerle. Aşk, para, mutluluk, üzüntü sizi 1 Şubat Pazartesi günü neler bekliyor bakalım isterseniz.

 

Koç Burcu

Bugün yeni bazı kararlar veya arkadaşlarınız ya da iş yeriniz ile yeni anlaşmalar içerisine girmeniz mümkün; ancak bazı problem ve aksaklıklar olabilir, buna dikkat etmeniz gerekir.

 

Boğa Burcu

Bugün biraz enerjiniz düşük olabilir; ancak bunun ertesi gün geçeceğini unutmayın. İşleriniz sizi yoracak ve bu aslında kafanızı dağıtmanız için iyi bir seçenek olacaktır.

 

İkizler Burcu

İş yerinizde bazı yeni kararlar veya düzenler sizi azıcık sıkabilir; ancak buna biraz alışmanız gerekeceği için genel anlamda sıkıcı bir hafta sizi bekliyor olabilir; ancak üzülmeyin üstesinden gelecek öz güveniniz var elbette.

 

Yengeç Burcu

Bugün sizin için biraz mazi turu yapacağınız bir gün olacak gibi. Eski anıları ve defterleri açabileceğiniz veya o sohbetlerde bulanabileceğiniz bir gün ve bu sayede ideallerinizi sizi daha güvende hissettirecek gibi görünüyor.

 

Aslan Burcu

Biraz zorlu bir süreçten geçtiniz ve artık bugünden itibaren artık kendinizi toparlamaya başlayacaksınız. Enerjinize dikkat edin ve dengeli kullanmaya çalışın, gittikçe enerjiniz de de artış olacaktır.

 

Başak Burcu

Bugün sizin için güzel bir karar alma zamanı olabilir. Çok yıprandığınız bir dönemden sonra artık biraz mola verme kararı alabileceğiniz veya yeni bir deneyim için güzel bir gün yaşayacaksınız.

 

Terazi Burcu

Bugün birazcık başkalarının ne dediğine takılabileceğiniz bir gün ancak bizi dinlerseniz yapmayın, bütün haftanız böyle bir buhran geçebilir; ancak bugünü enerjik atlatabilirseniz daha iyi günler gelecektir.

 

Akrep Burcu

Bugün biraz çevrenizde iyi hissettiren kişiler ile buluşmak veya sohbet etmek gibi ritüeller içine girebilirsiniz ve emin olun bu sizi daha hareketlendirecektir. İyi bir gün sizi bekliyor.

 

Yay Burcu

Bugün biraz hassas ve yoğun duygular içine giriyorsunuz; ama bu unutmayın ki hala karşınızdaki insanlar sizi ya çekici ya da çok sevilesi buluyorlar, hassas duygularınızı kaybetmeyin.

 

Oğlak Burcu

Bazı askıya aldığınız olay veya durumlar bugün gün yüzüne çıkacak ve siz onlarla biraz uğraşmak zorunda kalacaksınız; ancak bunu yaparken çevreye çok kulak asmamanızı öneriyoruz.

 

Kova Burcu

Çevrenizdeki bazı kişilerin sizinle problem yaşama isteği var gibi; ancak siz kendinizden taviz vermemeye devam ederken, tepkilerinizi biraz daha kontrol altında tutmayı deneyebilirsiniz.

 

Balık Burcu

Biraz ekonomik bazı sorunlar yaşabileceğiniz bir gün olabilir; ancak bu sorunlar sizden değil aile veya arkadaş çevrenizden kaynaklanacak gibi. En iyisi siz elinizden geleni yapın yinede.