Rol arkadaşıyla birlikte  ihaneti yakalanan oyuncudan Şok Eden Açıklama: Tek eşlilik kesinlikle doğaya aykırı!

Rol arkadaşıyla birlikte ihaneti yakalanan oyuncudan Şok Eden Açıklama: Tek eşlilik kesinlikle doğaya aykırı!

Ünlüler dünyasında senenin en çok konuşulan ihanetlerinden bir tanesi olan oyuncunun geçmişte vermiş olduğu ve kadın- erkek ilişkilerini açıklamakta bir röportajı tekrardan gün yüzüne çıktı.


Ünlüler dünyasında senenin en çok konuşulan ihanetlerinden bir tanesi olan oyuncunun geçmişte vermiş olduğu ve kadın- erkek ilişkilerini açıklamakta bir röportajı tekrardan gün yüzüne çıktı.
2-002.png3.jpg4.jpg
KADINLAR BİRAZ BU NOKTADA ANLAYIŞLI OLMALI
2016'da verilen bu röportajda ünlü oyuncu "bayanların ilişkiler hususunda biraz daha anlayışlı bulunması gerektiğini" ileri sürüyor. Akabinde de tek eşliliği doğal olmadığını belirtiyor.

MİNİ DİZİDE KISA BİR SÜRE BİRLİKTE ROL ALDILAR
A Purpose of Love adlı kısa süren üç bölümlük mini dizide beraber oynayan tanınmış iki İngiliz oyuncu Dominic West ve Lily James'in Roma gezisi ile birlikte kaçamak yaptıkları, koronavirüs sebebiyle sakin giden magazin zeminine bomba gibi düştü.

WEST 10 YILLIK EVLİ
10 senelik evli bulunan Dominic West ile bir zaman önce sevgilisinden ayrıldığını belirten Lily James, Roma'da oldukça samimi şekilde görüntülendi. Bu resimlerin basına çıkmasından sonra da gündemin en üst sırasına yerleşti.

GÖZLER WEST'İN 10 SENELİK EŞİNE ÇEVRİLDİ
Gözler doğal olarak peysaj mimarı olan aristokrat Catherine FitzGerald üzerindeydi. Yakın arkadaşları olarak bilinmekte olan kişiler  FitzGerald'ın yıkıldığını söyledi. Fakat çift, daha sohnradan basın toplantısı yaparak herkesi daha da şaşırttı.

AYRILMIYORUZ' MESAJI

Dominic West ile Catherine Fitzgerald, yapmış oldukları açıklamada evliliklerinin kuvvetli bir biçimde sürdüğü ve kesinlikle ayrılık düşünmedikleri belirttiler.

 

YÜZÜ GÜLÜYOR FAKAT...
Fakat konu ile ilgili yakın arkadaşları FiztGerald'ın o açıklama esnasındaki kuvvetli yüz ifadesinin ardında çok büyük bir üzüntü bulunduğunu ileri sürdü.

RÖPORTAJ YENİDEN GÜN YÜZÜNE ÇIKTI
Dominic West ile Catherine FitzGerald ARALARINDAKİ ilişkinin geleceği tartışma hususu olurken bir taraftan da West'in dört sene önce vermiş olduğu bir röportaj tekrardan gün yüzüne çıktı.  West, kadın erkek ilişkileri ve aynı zamanda evlilik ile alakalı düşüncelerini dile getiriyor.


TARTIŞMALI GÖRÜŞLER
Dominic West, o zamanda rol aldığı ve aynı zamanda evlilik dışı ilişki yaşamakta olan bir adamı oynadığı The Affair adlı yapımın tanıtımı için vermiş olduğu röportajda enteresan görüşler ortaya koymuştu.

TEK EŞLİLİK DOĞAL DEĞİL
West bu röportajda "bayanların ilişkiler hususunda anlayışlı bulunması gerektiğini" belirtti. Oyuncu aynı konuşmada "tek eşliliğin çok lazım ve doğal bulmadığını da" ileri sürdü.

BU YAŞTAKİ BEYLERE KARŞI ANLAYIŞLI OLUNMASI GEREK

Dominic West konuşmasında "Herkes 40 ve 50'li yaşlardaki beylerin bazı davranışlarına karşı biraz daha anlayışlı olmalı" ifadelerini kullandı.

TARTIŞMA KONUSU OLDU

Oyuncunun seneler önce vermiş olduğu röportajda söylediği bu sözler sosyal ağ plaftormların da oldukça büyük tartışmalara sebep oldu. Birçok kişi West tarafından dile getirilen bu fikirlerinden dolayı " kendisinin 12 yaşındaki çocuğun zeka seviyesine sahip güvensiz bir kişi" olarak nitelendirdi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.